Zemětřesení

Zemětřesení - Jindra Tichá | Dcparkrx.org

... geophysical data from the Sun to the Earth and Earth's sea floor and solid earth environment, including Earth observations from space ... Zemětřesení tour Ostrava - Facebook ... . NCEI is part of the US Dept of Commerce, National Oceanic and Atmospheric Administration ... 4.3 - 45km NNW of Roxborough, Trinidad and Tobago. 2.7 - 17km WNW of Kalaoa, Hawaii. 2.8 - 3km N of Pahala, Hawaii Portoriko zasáhlo zemětřesení o síle 6 stupňů. Zranění nejsou, lidé se ale ocitli bez elektrické energie . Od Silvestra postihlo Portoriko několik stovek zemětřesení, většina z nich byla ale slabá. To sobotní ale bylo nejsilnějš ... NEZkreslená věda II: 7. Jak vzniká zemětřesení - YouTube ... . Od Silvestra postihlo Portoriko několik stovek zemětřesení, většina z nich byla ale slabá. To sobotní ale bylo nejsilnější od úterý, kdy Portoriko zasáhly otřesy o síle 6,4 stupně. Reuters.com brings you the latest news from around the world, covering breaking news in markets, business, politics, entertainment, technology, video and pictures. Zemětřesení Lyrics By - František Ringo Čech Music By - Jiří Schelinger: 3:45: 2: Cesty Lyrics By - František Ringo Čech Music By - Milan Schelinger: 4:08: 3: Galéra Lyrics By - František Ringo Čech Music By - Jiří Schelinger: 4:17: 4: Lupič Willy Lyrics By - František Ringo Čech Music By - Jiří Schelinger: 2 ......

INFORMACE

AUTOR
Jindra Tichá
DIMENZE
10,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Zemětřesení.pdf

POPIS

Nová kniha známé česko-novozélandské autorky Jindry Tiché klade čtenářům otázku, zda máme právo - pokud je to v našich možnostech - zasahovat do lidského života. Zemětřesení, které otřáslo Novým Zélandem 22. února 2011, zničilo druhé největší město této země - Christchurch, které angličtí emigranti stavěli od šedesátých let 19. století, a v jedné vteřině zahubilo stovky lidí. Statisíce ostatních obyvatel ztratily práci, domov a veškerý majetek. Otřesy půdy ale pokračují dál, takže královská komise s konečnou platností rozhodla, že město na stejném místě nebude možné obnovit. Hospodářská škoda je astronomická a postihne na daních každého obyvatele země. Jak tomu bývá v podobných případech, část novozélandské společnosti propadne skepsi a nihilismu, začne odmítat tradiční morální hodnoty. Na tomto pozadí se odehrává soudní bitva o vině či nevině člověka, vzdělaného univerzitního profesora Fergusona, který pomohl své nevyléčitelně nemocné matce zemřít a jehož společnost pro legalizaci eutanazie oslavuje jako anděla milosrdenství. V konfrontaci s tím líčí Jindra Tichá neokázalé štěstí rodiny, kde konečně přichází na svět dlouho očekávaná dcera a vnučka. Výsledkem je strhující literární podobenství, v němž se prolíná mysterium smrti a tajemství zrození.

Chcete si přečíst knihu?Zemětřesení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindra Tichá. Číst Zemětřesení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY