Odposlechy aneb Já na bráchu...

Odposlechy aneb Já na bráchu... - Jiří Suchý, | Dcparkrx.org

...jednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Odposlechy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 33 prodejen po celé ČR V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele, režiséry a písničkáře až po - jak jinak - kreslené vtipy a Semafor. ODPOSLECHY ANEB JÁ NA BRÁCHU. V pořadí druhá kní ... Odposlechy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ODPOSLECHY ANEB JÁ NA BRÁCHU. V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele, režiséry a písničkáře až po - jak ... Odposlechy aneb Já na bráchu - Jiří Suchý, Ondřej Suchý . V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele ... Odposlechy aneb Já na bráchu... Autor: Suchý, Jiří a Suchý, Ondřej Nakladatel: Ikar EAN: 9788024920221 ISBN: 978-80-249-2022-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele, režiséry a ... Odposlechy aneb Já na bráchu - Suchý Jiří, Suchý Ondřej - V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Sp aneb Já na bráchu. SUCHÝ Jiří, SUCHÝ Ondřej. Info: Euromedia Group - Ikar, 2012 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788024920221 ISBN: 978-80-249-2022-1 Kniha: Odposlechy (Jiří Suchý a Ondřej Suchý). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Suchý,
DIMENZE
10,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Odposlechy aneb Já na bráchu....pdf

POPIS

V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele, režiséry a písničkáře až po – jak jinak – kreslené vtipy a Semafor. Samostatná kapitola je věnována jejich svéráznému otci Jášovi, hudebníkovi, vynálezci, zlepšovateli a hlavně loutkáři. Kniha odposlechnutých odpovědí zakončuje kapitola o snech – jak říká Jiří Suchý – kinu chudých. Knihu, která překvapí trefnými postřehy a potěší vlídným humorem, doprovází bohatá obrazová příloha.

Chcete si přečíst knihu?Odposlechy aneb Já na bráchu... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Suchý,. Číst Odposlechy aneb Já na bráchu... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY