Toskánsko na každý den: Roční doby italského života

Toskánsko na každý den: Roční doby italského života - Frances Mayesová | Dcparkrx.org

...46 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Mayes, Frances: Toskánsko na každý den - iLiteratura.cz ... ... Toskánsko na každý den Roční doby italského života . Frances Mayes; Frances Mayes . 4,5 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Geografia a cestovanie Jedlá a nápoje Romány. Všetky knihy autora . Paseka, 2012. 4-5 hodín čítania ... Toskánsko na každý den: Roční doby italského života Frances Mayesová Nakladatel: Paseka 2012 Kniha: Toskánsko na každý den -- Roční doby italského života - Frances Mayesová ... (roční doby italského života) Předmětná hesl ... Frances Mayesová Toskánsko na každý den | Populární ... ... ... (roční doby italského života) Předmětná hesla Mayes, Frances, 1940-Američanky - Itálie - 20.-21. stol. Každodenní život - Itálie Toskánsko (Itálie) Kniha je zařazena v kategoriích Toskánsko na každý den: Roční doby italského života Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním ... 3. toskÁnsko. na kaŽdÝ den. frances mayesovÁ. roční doby italského života. nakladatelstvÍ paseka. praha - litomyŠl. 4. pŘeloŽila zuzana mayerovÁ Toskánsko na ka...

INFORMACE

AUTOR
Frances Mayesová
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Toskánsko na každý den: Roční doby italského života.pdf

POPIS

Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Dvacáté výročí osudové chvíle, kdy se rozhodla zakoupit opuštěnou usedlost jménem Bramasole poblíž toskánské Cortony a pustit se do její nákladné opravy, je Mayesové mimo jiné příležitostí k opětovnému zamýšlení nad tím, co ji přimělo k navázání až překvapivě hlubokého vztahu s místní krajinou, jejími obyvateli a způsobem života. Ani tentokrát však neopomene podat zprávu o všem, co se v Bramasole a okolí v posledních letech změnilo, vylíčí své nové objevy v bližším i vzdálenějším okolí Cortony, připojí sérii nových kuchařských receptů a nenechá nás na pochybách o tom, že ve společnosti svých italských sousedů a přátel nalezla skutečný "italský domov".

Chcete si přečíst knihu?Toskánsko na každý den: Roční doby italského života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Mayesová. Číst Toskánsko na každý den: Roční doby italského života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY