Občanský a společenskovědní základ: Náboženství

Občanský a společenskovědní základ: Náboženství - Jaromír Schön | Dcparkrx.org

...tránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... PDF Občanský a Společenskovědní Základ ... . Kniha: Občanský a společenskovědní základ Náboženství Autor: Jaromír Schön Náboženství patří k tématům, která vyvolávají obzvláště silné a protikladné emoce, a je ve značné míře zatížena předsudky. Občanský a společenskovědní základ • NÁBOŽENSTVÍ 6 Slovo autora Učebnice je určena především středoškolským studentům, mohla by ale zaujmout i širší veřejnost. Obsahuje učivo vzdělávacího oboru Občanský a společenskovědní základ RVP pro gymnázia i pro další typy středních ... Občanský a společenskovědní základ - NÁBOŽENSTVÍ (učebnice) ... . Obsahuje učivo vzdělávacího oboru Občanský a společenskovědní základ RVP pro gymnázia i pro další typy středních škol. Základ- Občanský a společenskovědní základ Člověk jako jedinec. 1. Člověk jako jedinec. Člověk jako celek představuje složitý předmět zkoumání. Přestože má mnoho společného se zvířaty, na rozdíl . od nich pracuje, účelně přetváří okolí kolem sebe, mluví, abstraktně myslí a rozvinul složitý systém společen Objednávejte knihu Náboženství - Občanský a společenskovědní základ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Náboženství- Občanský a společenskovědní základ Náboženství patří k tématům, která vyvolávají obzvláště silné a protikladné emoce, a je ve značné míře zatížena předsudky. První část této knihy zkoumá obecné otázky: co je náboženství, jak je můžeme studovat apod. Občanský a společenskovědní základ 8 knih dohromady za výhodnou cenu 1 305 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prod...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Schön
DIMENZE
9,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Občanský a společenskovědní základ: Náboženství.pdf

POPIS

Katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce: Člověk a svět.Náboženství patří k tématům, která vyvolávají obzvláště silné a protikladné emoce, a je ve značné míře zatížena předsudky. První část této knihy zkoumá obecné otázky: co je náboženství, jak je můžeme studovat apod. Obsahuje však i výbušná témata - kritiku a obhajobu náboženství, problematiku religiozity a ateismu, nových náboženských hnutí a sekt i mezináboženského dialogu.Druhá část titulu je konkrétnější a "dobrodružnější". Věnuje se vzniku, historii i současnosti jednotlivých náboženství. Největší pozornost je věnována vlastnímu obsahu daného náboženství a jeho významu pro člověka i společnost.Interdisciplinární přístup, který je v učebnici uplatněn, se snaží poskytnout na náboženství co nejkomplexnější pohled. Učebnice je primárně určena především středoškolským studentům, mohla by ale zaujmout i širší veřejnost. Obsahuje učivo vzdělávacího oboru Občanský a společenskovědní základ, RVP pro gymnázia i pro další typy středních škol.

Chcete si přečíst knihu?Občanský a společenskovědní základ: Náboženství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Schön. Číst Občanský a společenskovědní základ: Náboženství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY