Gramatika současné portugalštiny

Gramatika současné portugalštiny - - | Dcparkrx.org

...livé gramatické jevy pomocí jednoduchých pravidel a praktických příkladů ... Gramatika současné portugalštiny | eKnihy, elektronické ... ... . Věnuje se zejména její evropské normě, nicméně uvádí i největší rozdíly oproti brazilské variantě. ... Všechny informace o produktu Gramatika současné portugalštiny, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gramatika současné portugalštiny. Portugalština (língua portuguesa) spadá mezi západní románské jazyky do iberorománské větve, spolu se španělštinou, katalánštinou a galicijštinou.Portugalština se rozšířila po světě v průběhu 15. a 16. století, když ... E-kniha: Gramatika současné portugalštiny - Lingea | Knihy ... ... .Portugalština se rozšířila po světě v průběhu 15. a 16. století, když si Portugalsko vytvořilo svou koloniální říši, která přetrvala (s výjimkou Brazílie) až do roku 1975 (Mosambik, Angola), popř. Elektronická kniha Gramatika současné portugalštiny na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Gramatika současné portugalštiny... Gramatika současné portugalštiny Lingea. ... Portugalština je v současné době šestým světovým jazykem s více než 250 milióny rodilých mluvčích, podle organizace UNESCO je portugalština společně se španělštinou nejrychleji rostoucím evropským jazykem. K její popularitě značně přispívá ekonomický rozvoj Brazílie. Gramatika současné portugalštiny. Aktuální a svým rozsahem v rámci ČR výjimečná gramatika portugalštiny. Publikace přibližuje... Gramatika současné portugalštiny s praktickými příklady. 243,- Kč ... Gramatika současné portugalštiny. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlá...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatika současné portugalštiny.pdf

POPIS

Aktuální a svým rozsahem v rámci ČR výjimečný přehled portugalské gramatiky. Přibližuje jednotlivé gramatické jevy pomocí jednoduchých pravidel a praktických příkladů. Věnuje se zejména její evropské normě, nicméně uvádí i největší rozdíly oproti brazilské variantě. Kniha obsahuje také přehled nepravidelných sloves. Je určena pro pro všechny milovníky portugalštiny, pro začátečníky i pokročilejší uživatele.

Chcete si přečíst knihu?Gramatika současné portugalštiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Gramatika současné portugalštiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY