Tajemství závojů

Tajemství závojů - Zoë Ferrarisová | Dcparkrx.org

...Katya, jedna z té nepatrné hrstky žen v soudní laboratoři v Džiddě, je odhodlaná ve svém ... Tajemství závojů - Vaše literatura ... ... V Tajemství závojů spojuje oceněná autorka Zoë Ferrarisová vzrušující detektivku čtenou jedním dechem a unikátní intimní vhled do životů žen na Středním východě. E-knihy můžete číst i v aplikaci Alza Media. Přečtěte si více o použitých formátech a ochranách e-knih. Tajemství sedmi závojů Autor: Schache, Ruediger Nakladatel: Ikar EAN: 9788024931739 ISBN: 978 ... E-kniha: Tajemství závojů - Zoë Ferrarisová | Knihy.ABZ.cz ... . Tajemství sedmi závojů Autor: Schache, Ruediger Nakladatel: Ikar EAN: 9788024931739 ISBN: 978-80-249-3173-9 Originál: Die 7 Schleier vor der Wahrheit Překlad: Čížek, Vítězslav Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 18 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Kdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku! Zažijte fascinující objevnou expedici za tajemstvím svého života. Cesta k pravdě vede skrze sedm iluzí. Jsou jako závoje, jež nám zahalují podstatu. Jakmile jim porozumíme a odhrneme je, všechno kolem nás se viditelně zjednoduší a náš život dojde naplnění: konflikty se vyřeší, vztahy se prohloubí a vznikne prostor pro ... Tajemství sedmi závojů - Ruediger Schache. Kdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku! Zažijte fascinující objevnou expedici za tajemstvím svého... Obsah knihy: Tajemství sedmi závojů - 2.vydání. Kdo hledá pravdu, najde smysl života a lásku! Zažijte fascinující objevnou expedici za tajemstvím svého života. Cesta k pravdě vede skrze sedm iluzí. Jsou jako závoje, jež nám zahalují podstatu. V Tajemství závojů spojuje autorka vzrušující detektivku rychlého spádu, unikátní intimní vhled do životů žen na Středním východě a jemnou erotiku na pozadí exotického prostředí. Zoë Ferrarisová se jako devatenáctiletá po válce v Zálivu přestěhovala se svým manželem do Jeddahu v Saudské Arábii. V roce 2006 ... Tajemství závojů. Kdo napsal knihu Tajemství závojů? Autorem je Zoë Ferraris. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. V Tajemství závojů spojuje oceněná autorka Zoë Ferrarisová vzrušující detektivku čtenou jedním dechem a unikátní intimní vhled do životů žen na Středním východě. Přeložit Googlem Příběh plný tajemství, lží a podezření nás provede tajemnými uličkami Džiddy, města závojů, v němž nic není tak jak se na první pohled zdá. Knížky pro děti, které baví a obohatí | Kupte je právě teď za 99 Kč - v e-shopu i na prodejnách Více informací Tajemství sedmi závojů. P...

INFORMACE

AUTOR
Zoë Ferrarisová
DIMENZE
8,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství závojů.pdf

POPIS

Pokud jste přečetli Oči pouště, neváhejte a vrhněte se na volné pokračování - Tajemství závojů. Opět je zde detektivní zápletka, dokonce dvě na druhý pohled prolínající se. Pokračuje i vztah Nájira a Katyi, poněkud překvapivě:-). Pravda, už to není tak "šokující" a nabité novými informacemi pro mírné znalce muslimského života jako Oči pouště, ale i tak to rozhodně stojí za přečtení. Autorka prostě umí psát!

Chcete si přečíst knihu?Tajemství závojů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zoë Ferrarisová. Číst Tajemství závojů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY