Pacient číslo jedna

Pacient číslo jedna - Leonard Goldberg | Dcparkrx.org

...obetí nákazy a krajina patrí k najtragickejšie zasiahnutým na svete ... EXPERIMENT ČÍSLO JEDNA.. 🔬 - YouTube ... . Itálie se sice stále potýká s náporem pandemie způsobené novým typem koronaviru, ale kromě snižujícího se počtu nových nemocných přišla nedávno i jedna další dobrá zpráva - první pacient, kterému byla v únoru diagnostikována nemoc COVID-19, se po měsíci v nemocnici vrátil domů. Italská média informovala, že 38letý manažer Mattia v pondělí opustil nemocnici ... Celá Itálie zná tohoto muže z města Codogno jako „pacienta č ... Pacient číslo jedna - Leonard Goldberg od 207 Kč - Heureka.cz ... ... Celá Itálie zná tohoto muže z města Codogno jako „pacienta čísla jedna", protože zpráva z 20. února o tom, že měl pozitivní test na koronavirus, tehdy všemi otřásla. Předtím se v Itálii koronavirus objevil jen u dvou čínských turistů, u manažera koncernu Unilever a zarytého sportovce Mattii se však nikdy nepodařilo s určitostí zjistit, jak a od koho se nakazil. Všechny informace o produktu Kniha Pacient číslo jedna - Leonard Goldberg, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pacient číslo jedna - Leonard Goldberg. Talianske médiá informovali, že 38-ročný manažér Mattia v pondelok opustil nemocnicu v Pavii, kde týždne ležal v kritickom stave, a stihol sa tak vrátiť včas k manželke, ktorá mu každým dňom porodí prvorodenú dcéru. Celá Taliansko pozná tohto muža z mesta Codogno ako "pacienta číslo jedna", pretože správa z...

INFORMACE

AUTOR
Leonard Goldberg
DIMENZE
10,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Pacient číslo jedna.pdf

POPIS

Další thriller z lékařského prostředí od bestselleristy tohoto žánru, tentokrát s politickou zápletkou. V Los Angeles probíhá schůzka amerického a ruského prezidenta, setkání státníků tradičně doprovází série slavnostních obědů a večeří. Na ruské recepci se podává výborný kaviár, nikdo z hostů – včetně obou vládců světových mocností – ale netuší, že společně s ním polyká i nebezpečný toxin… Prominentí pacienti s žaludečními problémy jsou bezodkladně převezeni do místní nemocnice, tam však číhá další nebezpečí – po zuby ozbrojení čečenští teroristé. Jejich požadavky jsou nesplnitelné, jejich hrozby čím dál znepokojivější. A stav americké hlavy státu, postižené navíc vzácnou chorobou, se rychle zhoršuje. Jedinou nadějí na odvrácení všech nebezpečí se nakonec stanou dva členové místního personálu, bývalý vojenský lékař David Ballineau a odvážná sestra Carolyn Rossová.

Chcete si přečíst knihu?Pacient číslo jedna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonard Goldberg. Číst Pacient číslo jedna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY