Německý Brod na starých pohlednicích

Německý Brod na starých pohlednicích - Karel Černý, | Dcparkrx.org

...měry: 22,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Vencovy pindy: Havlíčkův Brod ... . vydání) Všetky informácie o produkte Kniha Železniční trať Německý Brod - Brno na starých pohlednicích, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Železniční trať Německý Brod - Brno na starých pohlednicích. Německý Brod na starých pohlednicích. Kdo napsal knihu Německý Brod na starých pohlednicích? Autorem je Karel Černý, Michal Kamp, Jaroslav Líbal, Milan Šustr. Hodnocení, recenze, zajímavosti a inform ... Vencovy pindy: Havlíčkův Brod ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Německý Brod na starých pohlednicích Autor: Černý, Karel, Kamp, Michal, Líbal, Jaroslav a Šustr, Milan Nakladatel: Tváře - Jitka Průžová EAN: 9788090497061 ISBN: 978-80-904970-6-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 22,5 × 24 cm Rok vydání: 2012 Všechny informace o produktu Kniha Železniční trať Německý Brod Pardubice na starých pohlednicích - Martin Navrátil, Vladimír Cisár, Karel Černý, Jaroslav Líbal, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Železniční trať Německý Brod Pardubice na starých pohlednicích - Martin Navrátil, Vladimír Cisár, Karel Černý, Jaroslav Líbal. Podtitul: Pardubice na starých pohlednicích Pohled na dějiny železniční tratě Německý Brod-Pardubice prostřednictvím souboru historických fotografií. Vyobrazení nádražních budov, zastávek a úseků trati doplňují plány a ... Další svazek edice ...

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý,
DIMENZE
9,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Německý Brod na starých pohlednicích.pdf

POPIS

Celobarevná publikace v pevné vazbě nabízí čtenářům možnost společně nahlédnout do historie Havlíčkova Brodu a podniknout nevšední procházku starým - tehdy ještě Německým Brodem - od nádraží, přes centrum až po areál psychiatrické léčebny. Kniha je díky vstřícnosti soukromých sběratelů a dalších institucí souborem unikátních pohledů do zajímavých a pozapomenutých zákoutí města, která dnes již nenajdeme nebo těch, která v průběhu času výrazně změnila svoji tvář.

Chcete si přečíst knihu?Německý Brod na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý,. Číst Německý Brod na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY