Slovník politického managementu a volebního marketingu

Slovník politického managementu a volebního marketingu - Jan Kubáček | Dcparkrx.org

...dosud v českém ... Slovník politického managementu a volebního marketingu a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Volební systém | Politický slovník ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Slovník politického managementu a volebního marketingu - Kubáček Jan - Čtenáři se do rukou dostává slovník zahrnující téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. Většina uved Kubáček, J. (2012), Slovník politického managementu a volebního marketingu, Praga, Grada Matušková, A. (2009): Volb ... Maturujeme z marketingu a managementu | Sleviste.cz ... . Většina uved Kubáček, J. (2012), Slovník politického managementu a volebního marketingu, Praga, Grada Matušková, A. (2009): Volby 2006 - Volební strategie a využívání politického marketingu v České republice. Politický slovník. Pojmy z politiky, médií a politického marketingu. ... který má řízení volební kampaně jako plné zaměstnání v období voleb. Úkolem volebního manažera je organizace kampaně. Úkoly a cíle volebního manažera Volební manažer zajišťuje fungování a organizaci volební kampaně. Připravuje volební ... Volební systém obecně označuje způsob, jakým se ve volbách určuje obsazení jednotlivých funkcí, jež jsou voleny, na základě hlasů voličů. Zahrnuje jednak samotná pravidla, jak volič smí volit, tak způsob přidělování volených funkcí kandidátům na základě přidělených hlasů. Slovník politického managementu a volebního marketingu. Jan Kubáček. E-kniha Přinášíme téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. (1), (2) KUBÁČEK, Jan. Slovník politického managementu a volebního marketingu. Vyd. 1. Praha: Grada, 2012, s. 77. Slovník politického managementu a volebního marketingu. 161,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 149 lidem. Podobné jako Slovník politického managementu a volebního marketingu. Nedávno vydal u nakladatelství Grada monografii věnovanou politickému managementu a volební komunikaci s podtitulem Slovník politického managementu a volebního marketingu. Za tuto knihu obdržel Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013 . Slovník politického managementu a volebního marketingu . Kubáček Jan. Přinášíme téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. Většina termínů nebyla dosud u nás v takovéto šíři systematicky definována a analyzována. Jsem autorem několika odborných knih a cvičebnic, desítek studií a popularizačních článků. Moje monografie věnovaná politickému managementu a volební komunikaci s podtitulem Slovník politického managementu a volebního marketingu obdržela Cenu poroty za výkladový slovník roku 2013.

INFORMACE

AUTOR
Jan Kubáček
DIMENZE
12,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovník politického managementu a volebního marketingu.pdf

POPIS

Přinášíme slovník zahrnující téměř sto odborných hesel z oblasti politického managementu, politického a volebního marketingu a politické komunikace. Většina uvedených termínů nebyla dosud v českém prostředí v takovéto šíři systematicky definována a analyzována. Publikace obohacuje představenou teorii a historický exkurz u jednotlivých témat desítkami praktických příkladů z mnoha zemí světa a konkrétních politických situací, především pak z amerického a britského prostředí, kde jsou tyto oblasti marketingu a komunikace nejrozvinutější a nejrozšířenější. Autor sleduje především současnou praxi a nejmodernější trendy v oblasti politického managementu a politické komunikace. Knihu lze doporučit zájemcům o politické dění, zákulisí tvorby politických rozhodnutí a idejí a zároveň všem, kteří se věnují politickým vědám, žurnalistice, moderním komunikačním a prezentačním technikám, ale i sociologii, reklamě či sociální a politické psychologii. Tento slovník neslouží pouze jako příručka pro vyhledávání pojmů, jde zároveň o kompaktní text, který lze číst souvisle.

Chcete si přečíst knihu?Slovník politického managementu a volebního marketingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kubáček. Číst Slovník politického managementu a volebního marketingu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY