Marketing v cestovním ruchu: Jak uspět v domácí i světové konkurenci

Marketing v cestovním ruchu: Jak uspět v domácí i světové konkurenci - Dagmar Jakubíková | Dcparkrx.org

...cipy. Dům knihy.cz > Knihy > Ekonomika a podnikání > Marketing v cestovním ruchu ... Marketing v cestovním ruchu | Knihy Grada ... . ... Marketing v cestovním ruchu. Jak uspět v domácí i světové konkurenci. JAKUBÍKOVÁ Dagmar. Info: Grada Publishing, 2012 (2., aktula) - brož., 320 str. EAN: 9788024742090 ISBN: 978-80-247-4209- ... Marketing v cestovním ruchu od Dagmar Jakubíková v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Marketing v cestovním ruchu Jak uspět v domácí i světo ... Marketing v cestovním ruchu -- Jak uspět v domácí i ... ... . Ověřeno zákazníky. Marketing v cestovním ruchu Jak uspět v domácí i světové konkurenci - 2., aktualizované a rozšířené vydání . Dagmar Jakubíková Marketing v cestovním ruchu - Jak uspět v domácí i světové konkurenci - 2. vydání 4.5 1 recenze Druhé vydání úspěšné publikace reaguje na vývoj ve společnosti a ekonomice, je upraveno a doplněno o aktuální poznatky z oblasti teorie i praxe v cestovním ruchu. Marketing v cestovním ruchu - Jak uspět v domácí i světové konkurenci - 2. vydání - Jakubíková Dagmar - Druhé vydání úspěšné publikace reaguje na vývoj ve společnosti a ekonomice, je upraveno a doplněno o aktuální poznatky z oblasti teorie i praxe v Marketing cestovního ruchu - Josef Zelenka . Předložené skriptum ve svém pojetí představuje komplexní náhled na marketing se speciálním zaměřením na oblast cestovního ruchu. Je zřejmé, že marketing jako věda i jako umění stále nabývá na svém významu v mnoha oblastech. Marketing v cestovním ruchu - Jak uspět v domácí i světové konkurenci - 2. vydání - Jak uspět v domácí i světové konkurenci - 2., aktualizované a rozšířené vydání - Dagmar Jakubíková. Booktook.cz. Rok vydání: 2012. ISBN: 9788024742090 Marketing v cestovním ruchu. Jak uspět v domácí i světové ... Pozitivně ovlivňuje hrubý domácí produkt, může přivést ... příležitosti a mnohdy vede k záchraně kulturních památek. V souasné době je bohužel vystaven obrovské konkurenci na regionální, i světové úrovni. Jsou zde Marketing v cestovním ruchu: jak uspět v domácí i světové konkurenci. s. 31. 7 Srov. RYGLOVÁ, Kateřina, Michal BURIAN a Ida VAJČNEROVÁ. Cestovní ruch - podnikatelské principy a příležitosti v praxi.s. 67. 8 Srov. KŘÍŽEK, Felix a Josef NEUFUS. Moderní hotelový management: nové trendy a metody v řízeníhotelů str. 27. JAKUBÍKOVÁ, D. Marketing v cestovním ruchu: jak uspět v domácí i světové konkurenci. Praha: Grada, 2012, 313 s. ISBN 978-80-247-4209-. ... Přednášky z marketingu v cestovním ruchu jsou pravidelně aktualizovány a k dispozici na disku S: ve složce ucitel/Sediva Neckarova_Alice/Marketing cestovniho ruchu. Okruhy 7 až 10 ......

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Jakubíková
DIMENZE
6,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing v cestovním ruchu: Jak uspět v domácí i světové konkurenci.pdf

POPIS

Druhé vydání úspěšné publikace reaguje na vývoj ve společnosti a ekonomice, je upraveno a doplněno o aktuální poznatky z oblasti teorie i praxe v cestovním ruchu. První část se nadále zabývá volným časem, který je jednou z podmínek rozvoje cestovního ruchu, dále cestovním ruchem samotným, službami spojenými s cestovním ruchem, destinacemi a marketingovými principy. Oproti prvnímu vydání je více prostoru věnováno analýze marketingového prostředí, výzkumu trhu, kupnímu chování zákazníků a procesu výběru cílových trhů. Zcela nově je v první části zařazen text o repositioningu a rebrandingu. Druhá část knihy věnující se marketingovým nástrojům je kompletně inovována. Autorka popisuje podstatu a funkci jednotlivých nástrojů marketingového mixu, přičemž je zdůrazněn pohled zákazníka pomocí "Cs". Celá kniha je také doplněna o nové praktické příklady. Publikaci ocení především studenti vysokých škol, podnikatelé a další lidé, kteří se zabývají možnostmi využití marketingu v cestovním ruchu.

Chcete si přečíst knihu?Marketing v cestovním ruchu: Jak uspět v domácí i světové konkurenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Jakubíková. Číst Marketing v cestovním ruchu: Jak uspět v domácí i světové konkurenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY