Bleskové portréty 20. století

Bleskové portréty 20. století - Paul Johnson | Dcparkrx.org

... století - Paul Johnson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Bleskové portréty 20. století - brož. - Paul Johnson ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sto čtyřicet poutavých medailonů věhlasných jedinců, s nimiž se britský historik setkal během více než šedesátiletého působení v pozici novináře, spisovatele a veřejně činné osoby, představuje v osobitém úhlu pohledu celebrity 20. století a s nimi i ducha tohoto neklidného věku. Některé nabízejí vtipné glosy, jin ... Bleskové portréty 20. století - Paul Johnson | Knihy Dobrovský ... . století a s nimi i ducha tohoto neklidného věku. Některé nabízejí vtipné glosy, jiné se zaměřují na neznámý rozměr dotyčné ... Kniha: Bleskové portréty 20. století(Paul Johnson) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Bleskové portréty 20. století - brož. - Johnson Paul - Sto čtyřicet poutavých medailonů věhlasných jedinců, s nimiž se britský historik setkal během více než šedesátiletého působení v pozici novináře, spisovatele a veřejně činné osoby, představuje v Bleskové portréty 20. století (Leda/Rozmluvy 2011) Civilizace starého Egypta (Academia 2005) Dějiny 20. století (Rozmluvy 1991) Dějiny amerického národa (Academia 2000) Dějiny anglického národa (Rozmluvy) Dějiny civilizací Svaté země (Barrister & Principal 2003) Dějiny křesťanství (CDK 1999) Dějiny renesance (Barrister ... Objednávejte knihu Bleskové portréty 20. století - brož. v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Sto čtyřicet poutavých medailonů věhlasných jedinců, s nimiž se britský historik setkal během více než šedesátiletého působení v pozici novináře, spisovatele a veřejně činné osoby, představuje v osobitém úhlu pohledu celebrity 20. Bleskové portréty 20.století / Paul Johnson Životopisy,paměti, autobiografie,korespondence. Kniha je v externím skladu nutno objednat. Cena: 55 Kč Bleskové portréty 20. století. Johnson, Paul. Vydání: Leda 2011 | Jazyk: čeština | Signatura: D 20085. Soubor několika desítek krátkých životopisných medailonů významných či zajímavých osobností 20. století, s nimiž se autor ...

INFORMACE

AUTOR
Paul Johnson
DIMENZE
4,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Bleskové portréty 20. století.pdf

POPIS

Sto čtyřicet poutavých medailonů věhlasných jedinců, s nimiž se britský historik setkal během více než šedesátiletého působení v pozici novináře, spisovatele a veřejně činné osoby, představuje v osobitém úhlu pohledu celebrity 20. století a s nimi i ducha tohoto neklidného věku. Některé nabízejí vtipné glosy, jiné se zaměřují na neznámý rozměr dotyčné osoby, mimo jiné princezny Diany, prezidenta Reagana, premiérů Churchilla nebo Thatcherové, evropských i cizokrajných státníků, umělců z řad spisovatelů, malířů, hudebníků či herců. "Pouze zvedám oponu, abych předvedl lidskou komedii, jíž jsem byl svědkem, a nabídl čtenářům to, co jsem viděl, slyšel a dozvěděl se, často jen šeptem či v poznámkách utroušených po straně," vysvětluje svůj výběr autor. "Psaní životopisů lidí, kteří byli povoláni do vysokých úřadů nebo se ocitli v ohnisku významných událostí, mě vždycky přitahovalo, poněvadž mě nesmírně fascinuje vztah mezi inteligencí a politikou. Skutečností zůstává, že z velmi chytrých lidí bývají zřídka dobří vládci, zatímco muži a ženy průměrné inteligence se nejednou zhostí nejvýznamnějších úřadů velmi úspěšně. Morální charakter vládce je nakonec důležitější než jiné vlastnosti, ačkoli ty se mohou zdát pro počáteční úspěch nezbytné. "

Chcete si přečíst knihu?Bleskové portréty 20. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Johnson. Číst Bleskové portréty 20. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY