Město rozkvětu

Město rozkvětu - Beverly Swerlingová | Dcparkrx.org

...ěsta mají rozlohu kolem 460 tisíc čtverečních metrů ... Město rozkvětu | KNIHCENTRUM.cz ... . Město rozkvětu. Swerling Beverly. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Další dílo oblíbené americké autorky volně navazuje na sérii i u nás vyhledávaných historických románů, mapujících zrod a rozvoj Spojených států, zejména však jejich ... V dokumentárním filmu Tábor - sen, město, symbol nás Miroslav Táborský provede historií města, které právě slaví 600 let své existence. V první části zvané Sen se dozvíme, s jakými ideá ... Město rozkvětu | spolek Františka ... . V první části zvané Sen se dozvíme, s jakými ideály město vznikalo, a proč Husitům dlouho nevydržely. Námořní obchod doslova kvetl, zejména konec 8. a 7. století před Kristem bylo obdobím obrovského rozkvětu. Díky kontaktům s východním Středomořím sem byla dovážena spousta rozmanitého zboží z Řecka, Kypru a Sýrie. ... Přezdívá se mu „město mrtvých ... Město Lysá nad Labem. Husovo náměstí 23. 289 22 Lysá nad Labem. IČO: 00239402 DIČ: CZ00239402 Nejnovější dílo oblíbené americké autorky volně navazuje na sérii i u nás vyhledávaných historických románů, mapujících zrod a rozvoj Spojených států, zejména však jejich nejvýznamnějšího města - New Yorku. Po Městě snů, Městě slávy a Městě naděje… „Kolín je znám jako město, jehož vyvraždění Židé nejsou vzpomínáni jen jako oběti onoho pro mnohé již dávného vraždění. A jsme si jisti, že ti, kdo už tady z viny velkého zločinu nejsou spolu s námi, ale pouze v našich vzpomínkách, byli by nadšeni, kdybyste se do Kolína, k jehož rozkvětu Židé významně přispěli, přijeli podívat a zavzpomínat s námi....

INFORMACE

AUTOR
Beverly Swerlingová
DIMENZE
7,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Město rozkvětu.pdf

POPIS

Další dílo oblíbené americké autorky volně navazuje na sérii i u nás vyhledávaných historických románů, mapujících zrod a rozvoj Spojených států, zejména však jejich nejvýznamnějšího města – New Yorku. Po Městě snů, Městě slávy a Městě naděje nás autorka přenáší do doby, kdy se ostrov Manhattan na samém konci občanské války mění v pulzující centrum bohatství a blahobytu. Hlavní hrdina příběhu, Joshua Turner – nejmladší potomek rodu Turnerů, kterého známe už z předchozích románů Beverly Swerlingové – se z války vrací sice bez jedné nohy, zato však s hlavou plnou převratných plánů. Podniká ve stavebnictví, na Manhattanu buduje první vysoké činžovní domy a od základu mění tvář města. Zlom v životě tohoto pozemkového magnáta však představuje setkání s neodolatelnou a chytrou dvaadvacetiletou Mollie Branniganovou, do níž se bezhlavě zamiluje. A tak se v tomto příběhu, stejně jako v předchozích dílech Beverly Swerlingové, rozvíjejí v historicky věrných kulisách poutavé osudy autorčiných románových hrdinů.

Chcete si přečíst knihu?Město rozkvětu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beverly Swerlingová. Číst Město rozkvětu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY