Nesvatí svatí a jiné příběhy

Nesvatí svatí a jiné příběhy - Tichon Ševkunov | Dcparkrx.org

...jiné příběhy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Nesvatí svatí a jiné příběhy - Ševkunov Tichon | Artforum ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s ... Úvod > Knihy > Beletria > Poviedky, príbehy > Nesvatí svatí a jiné příběhy. Nesvatí svatí a jiné příběhy. Tichon Ševkunov; Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z n ... Kniha: Nesvatí svatí (Tichon Ševkunov) | Martinus ... . Tichon Ševkunov; Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Nesvatí svatí a jiné příběhy - Ševkunov, Tichon ; Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s ... Nesvatí svatí jsou zároveň svědectvím o skrytém životě církve v dobách bolševického režimu, o konspiraci a upřímné snaze zachovat si víru a svobodu, i o úskalích postsovětských časů. Nesvatí svatí se stali legendární a oblíbenou četbou. Celkový náklad tištěných vydání v ruštině přesáhl dva miliony kusů. Jestli potřebujete povzbuzení, tak jste tu úplně správně. Jestli hledáte jak Bůh dokáže působit v beznadějných situacích komunistického Ruska až do současnosti, jste tu ještě lépe. Namluvili jsme pro vás ukázku, no spíš ochutnávku, jedné kapitoly z knihy Nesvatí svatí a jiné příběhy od metropolity Tichona Ševkunova. Nesvatí svatí a jiné příběhy ... ale v autorových očích svatých. Nesvatí svatí jsou zároveň svědectvím o skrytém životě církve v dobách bolševického režimu, o konspiraci a upřímné snaze zachovat si víru a svobodu, i o úskalích postsovětských časů. ......

INFORMACE

AUTOR
Tichon Ševkunov
DIMENZE
10,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Nesvatí svatí a jiné příběhy.pdf

POPIS

Kniha Nesvatí svatí vypráví o světě, z nějž se příchozímu nechce vrátit zpět. O světě klášterů a mnichů, o hledání a nalézání, o zápasech a protivenstvích. Setkáme se tu i s humorem, se situacemi, které mají do šablonovitých představ o církevním životě daleko. Desítky příběhů skládají pestrou mozaiku náboženského života současného Ruska. Nalezneme tu vyprávění o duchovních cestách známých osobností jako Bulat Okudžava, Sergej Bondarčuk, Georgij Žukov či Andrej Bitov. Setkáme se i s příběhy osob zcela neznámých, ale v autorových očích svatých. Nesvatí svatí jsou zároveň svědectvím o skrytém životě církve v dobách bolševického režimu, o konspiraci a upřímné snaze zachovat si víru a svobodu, i o úskalích postsovětských časů. Nesvatí svatí se stali legendární a oblíbenou četbou. Celkový náklad tištěných vydání v ruštině přesáhl dva miliony kusů. Kniha slaví úspěch i v angličtině, francouzštině, italštině, polštině, srbštině, řečtině či finštině. Je určena pro všechny, kdo se chtějí dozvědět o Rusku a jeho duchovnosti přímo od pramene.

Chcete si přečíst knihu?Nesvatí svatí a jiné příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tichon Ševkunov. Číst Nesvatí svatí a jiné příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY