Vše, co bychom měli vědět o mužích: Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům

Vše, co bychom měli vědět o mužích: Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům - Marie Robovská, | Dcparkrx.org

...yně …prostě všechny členky něžného pohlaví ... Manipulace ve vztahu - pohled muže ... . Rozhodla jsem se založit téma, kde budou články o nás a pro nás týkající se vztahů, zdraví, pocitů atd…. prostě vše, co nás ženy zajímá a baví. Doufám, že mi i vy budete s touto stránkou pomáhat, takže se těším na vaše příspěvky. Vše, co bychom měli vědět o mužích - kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům. Lze říci, že o mužích toho příliš nevíme. ... Vše, co bychom měli vědět o mužích - kniha nejen pro ženy ... ... . Lze říci, že o mužích toho příliš nevíme. Autorka se snažila shromáždit a ve statistickém přehledu utřídit zajímavé informace o smýšlení a c Prožíváte-li právě nevěru a chcete se s ní co nejrychleji vyrovnat a současně ji pochopit, tato konzultace vám pomůže porozumět nejen, proč se to stalo právě vám, čili jaké programy ve vás tuto zkušenost spustily, ale také, co vedlo k nevěře vašeho partnera a také, jak skončí....

INFORMACE

AUTOR
Marie Robovská,
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Vše, co bychom měli vědět o mužích: Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům.pdf

POPIS

Lze říci, že o mužích toho příliš nevíme. Autorka se snažila shromáždit a ve statistickém přehledu utřídit zajímavé informace o smýšlení a chování mužů v nejrůznějších situacích jejich života. Za tímto účelem se zaměřila na to, co je pro muže v životě důležité, co mají či nemají rádi, co jim dělá radost apod. Čtenáři se nabízí zajímavá příručka, jejímž záměrem je přiblížit svět mužů i z jiných pro ně důležitých momentů než kterými jsou, jak se mnozí mylně domnívají, pouze sex, pivo a fotbal.

Chcete si přečíst knihu?Vše, co bychom měli vědět o mužích: Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Robovská,. Číst Vše, co bychom měli vědět o mužích: Kniha nejen pro ženy, jak porozumět mužům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY