Kapky moudrosti srdce 2. díl: Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.–VI.

Kapky moudrosti srdce 2. díl: Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.–VI. - Sri Chinmoy | Dcparkrx.org

...á kapkám ranní rosy - právě tak průzračná, sladká a osvěžující svou jednoduchostí ... Kapky moudrosti srdce - Sri Chinmoy - Megaknihy.cz ... . Tato sbírka aforismů Sri Chinmoye je jako pohár, z nějž každá kapka dokáže prosvětlit náš den a přinést do našeho života více radosti, lásky a naplnění. Název: Kapky moudrosti srdce 2 - Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.-VI. Autor: Sri Chinmoy. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN: 978-80-86581-99-6. EAN: 9788086581996. Objednací kód: NA340575 Výběr ze stejnojmenné série dárkových kar ... Kapky moudrosti srdce 2 dil chinmoy sri | HLEDEJCENY.cz ... . EAN: 9788086581996. Objednací kód: NA340575 Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.-VI. 2. díl knižního vydání oblíbené série aforismů. Najdete v něm výběr ze sad IV.-VI., vše svázané ve formátu, který můžete mít vždy u sebe. Série „Kapky moudrosti srdce" je výběrem z tisíců básní a aforismů autora. Kapky moudrosti srdce 2 - výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly iv.-vi. - Sri Chinmoy - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Hledáte Kapky moudrosti srdce - Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly I.-III. od Cinmoy Sri? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hledáte Sri Chinmoy: Kapky moudrosti srdce - Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly I.-III.? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 40 Kč. Cena od 159 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Kapky moudr...

INFORMACE

AUTOR
Sri Chinmoy
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapky moudrosti srdce 2. díl: Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.–VI..pdf

POPIS

"Série „Kapky moudrosti srdce“ je výběrem z tisíců básní a aforismů autora. Slova Sri Chinmoye, předního duchovního učitele naší doby, lehce a umně na malé ploše předávají poselství. Obyčejná a moudrá, originální i překvapivá. Všechna mají za cíl naplnit naše srdce kapku po kapce inspirací, radostí, moudrostí a klidem. V tomto knižním vydání naleznete výběr ze sad IV.-VI., vše svázané ve formátu, který můžete mít vždy u sebe. Díky tomu si kdykoliv a kdekoliv můžete dopřát povolený doping v podobě vlídných a moudrých slov. A to přece vůbec není málo!

Chcete si přečíst knihu?Kapky moudrosti srdce 2. díl: Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.–VI. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sri Chinmoy. Číst Kapky moudrosti srdce 2. díl: Výběr ze stejnojmenné série dárkových karet, díly IV.–VI. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY