Islám & islamismus v České republice

Islám & islamismus v České republice - Lukáš Lhoťan | Dcparkrx.org

...m & islamismus v České republice - Lhoťan Lukáš - Předkládaná publikace mapuje vývoj české muslimské komunity a její ovlivnění saúdskoarabským islamismem (wahabismem) ... IVČRN České Budějovice - Home | Facebook ... . Přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knih Islám a islamismus v České republice a Ježíš Kristus a islám Lukáš Lhoťan říká, že islám je nebezpečné a rasistické náboženství a přirovnává ho k nacismu. Dlouhodobě upozorňuje na nebezpečí islamizace České republiky. Varuje české dívky, aby nenavazovaly vztahy s muslimy. Kniha: Islám & islamismus v České republice (Lukáš ... Islám a islamismus v České republice - Lukáš Lhoťan ... ... . Dlouhodobě upozorňuje na nebezpečí islamizace České republiky. Varuje české dívky, aby nenavazovaly vztahy s muslimy. Kniha: Islám & islamismus v České republice (Lukáš Lhoťan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání & fotogalerie: 249,00 Kč ... Demonstrace 16.1. 2015 Islám v České republice nechceme Pavel Havranek ... Svědectví z infiltrace do mešity na Černém Mostě v ... Islám v ČR nechceme 313,920 views. 28:50. Jára Cimrman ... 0 hodnocení Islám a islamismus v České republice 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tato kniha je důležitou pomůckou pro každého, kdo se snaží získat faktické informace o historii, vývoji a výkladech islámu, jenž se v české komunitě muslimů šíří. Doteď bohužel ... Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan. Skladem 5+ ks 287 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 112 Kč (28 %) Vložit do ... Islám & islamismus v České republice. ... Předkládaná publikace přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize je popsán vývoj muslimské komunity na našem území, vnitřní konflikty a problémy s nedodržováním českých zákonu ze strany některých muslimských organizací. Podklady se ......

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Lhoťan
DIMENZE
4,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Islám & islamismus v České republice.pdf

POPIS

Předkládaná publikace přináší komplexní zpracování působení různých organizací po roce 1989. V knize je popsán vývoj muslimské komunity na našem území, vnitřní konflikty a problémy s nedodržováním českých zákonu ze strany některých muslimských organizací. Podklady se staly nejen dokumenty a texty vydané samotnými muslimy, ale i analýzy a komentáře předních odborníků na problematiku islamismu a islámu. Součástí textu je také doslov, v němž autor rozebírá hlavní kontroverze kolem působení islamismu v České republice od prvního vydání této knihy, postupující islamizaci a možné problémy s prudce narůstající populací českých muslimů ovlivněných islamismem.

Chcete si přečíst knihu?Islám & islamismus v České republice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Lhoťan. Číst Islám & islamismus v České republice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY