Management chronických ran

Management chronických ran - Edita Hlinková, | Dcparkrx.org

...ch sociálních služeb a v hospicích. Kurz - Hojení ran ... Management chronických ran - kolektív a | Elektronická ... ... . Termín konání: 6.11.2019-9.11.2019. Určeno pro lékaře všech odborností se zájmem o problematiku léčby ran více. Management chronických ran - Edita Hlinková . Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Publikace komplexně zpracovává management ošetřová ... Hlinkova edita management chronickych ran | HLEDEJCENY.cz ... . Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, di Management chronických ran Edita Hlinková , Jana Nemcová , Edward Huľo • Grada (2019) 🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od ... Nabídky na Management chronických ran z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Management chronických ran.Informace, hodnocení a komentáře k Management chronických ran Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Management chronických ran doručí dle Vašich požadavků. 293 Kč Management chronických ran | Edita Hlinková,Jana Nemcová,Michaela Miertová,collegium . Management chronických ran | Publikace je určena pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v nemocnicích, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Konkrétní jsou v monografii zahrnuty dekubity, ulcus cruris, syndrom ... Management chronických ran E-kniha, česky. 0. Elektronická knih...

INFORMACE

AUTOR
Edita Hlinková,
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Management chronických ran.pdf

POPIS

Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, diagnostiky, terapie až po konkrétní typy ran, jejich průběžné posuzování a následný management péče. Konkrétní nehojící se rány, které jsou v monografii zahrnuty, jsou dekubity, ulcus cruris, syndrom diabetické nohy, maligní a sororigenní (způsobené sestrou) rány.Informace k nehojícím se ranám nereflektují jen tělesné projevy ran, ale i dopad na bolest, psychické prožívání a sociální fungování pacienta a jeho rodiny. Významnou oblastí u vybraných typů ran je výběr vhodných intervencí, s využíváním nejmodernějších ošetřovatelských postupů a terapie. Autoři vycházeli převážně ze zahraniční odborné literatury, praxe založené na důkazech a z vlastních zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Management chronických ran ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edita Hlinková,. Číst Management chronických ran Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY