Nenoste černou: Objevte své správné barvy

Nenoste černou: Objevte své správné barvy - J. Standish | Dcparkrx.org

...nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Kniha Nenoste černou a objevte správné barvy | Aukro ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte nebo prodejte knihu Nenoste černou a objevte své správné barvy v online antikvariátu TrhKnih.cz Tato kniha pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíben ... Kniha Nenoste černou a objevte své správné barvy - Trh ... ... . Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená u mnoha žen, jim často přidává na věku a zvýrazňuje negativní známky stárnutí. Dozvíte se, jak se tomu dá vyhnout, a zároveň jak černou nosit např. přidáním různých barevných doplňků a podobně. Objednávejte knihu Nenoste černou a objevte své správné barvy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků nenoste černou a objevte své správné barvy autor : jules standish vydala pragma hodkovičky v praze roku 2005 měkká vazba 144 stran české vydání isbn 978-80-7349-315-8 stav knihy je výborný a cena podle dohody. Kniha Nenoste černou a objevte správné barvy / J.Standish - Tato kniha pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená u mnoha žen, jim často přidává na věku a zvýrazňuje negativní známky stárnutí. Dozvíte se, jak se … Nenoste černou a objevte své správné barvy - Standish Jules - Tato kniha plná praktických rad a tipů pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená A objevte své správné barvy: Žáner: Životný štýl, móda ... Bežná cena 6,96 € Zľava: 27%. Naša cena 5,07 € Viac o knihe Nenoste černou (Jules Standish) Tato kniha plná praktických rad a tipů pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ... Kniha: Nenoste černou a objevte své správné barvy (Jules Standish)(Jules Standish) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Dokonce jsem si koupila knihu od J. Standish „Nenoste černou a objevte své správné barvy". Byla jsem zvědavá, že se dozvím něco převratného, když už je jednomu tématu věnována celá knížka. Ale narážela jsem jen na samé staré, známé rady - barvy podle ročních období, rozdělení na základní čtyři povahové ... 11.Nenoste černou a objevte své správné barvy - Jules Standish 12.Barvy a čísla-Hay Loui...

INFORMACE

AUTOR
J. Standish
DIMENZE
4,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenoste černou: Objevte své správné barvy.pdf

POPIS

Tato kniha plná praktických rad a tipů pomůže všem ženám (a i mužům) objevit, jaký jsou typ a jaké barvy se k nim hodí. Autorka zabývající se analýzou barev ukazuje, že černá, tak oblíbená u mnoha žen, jim často přidává na věku a zvýrazňuje negativní známky stárnutí. Dozvíte se, jak se tomu dá vyhnout, a zároveň černou nosit - např. přidáním různých barevných doplňků a podobně. Zároveň objevíte své správné barvy, které vaši tvář rozjasní, a vy budete vypadat mladší a budete se cítit lépe. A o to autorce knihy jde především.

Chcete si přečíst knihu?Nenoste černou: Objevte své správné barvy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. Standish. Číst Nenoste černou: Objevte své správné barvy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY