Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství

Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství - Gary Chapman | Dcparkrx.org

...vot hlouběji než vstup do manželství ... Kéž bych byl býval věděl-- jak dosáhnout úspěšného manželství ... . ... Kniha Kéž bych byl býval věděl .... Přidat komentář. animovanej medv ... Jak píše autor kéž bych býval věděl... nemuseli bychom se s manželkou tolik trápit... annie111. 1 25.08.2012. Knížka je ... Kniha: Kéž bych byl býval věděl... Autor: Gary Chapman. Jak dosáhnout úspěšného manželstvíMálokteré rozhodnutí ovlivní náš život hlouběji než vstup do manželství. ... Domnívám se, že lidé by se vyh ... Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství ... . ... Domnívám se, že lidé by se vyhnuli spoustě trápení, kdyby věnovali více času důkladné přípravě na manželství. (jak dosáhnout úspěšného ... Kéž bych byl býval věděl ..., že zamilovanost není dostatečným základem pro dosažení úspěšného manželství, že romantická láska má dvě stádia, že rčení "jaká matka, taková dcera" a "jaký otec, takový syn" není pohádka, jak řešit neshody bez hádek, že omluva je známkou síly, že odpuštění není pocit, Kéž bych byl býval věděl... Nikdo mi naneštěstí neřekl, že romantická láska má dvě stadia a mě nezbývá než přejít z jednoho do druhého. Zjistil jsem, že druhé stadium romantické lásky od nás vyžaduje mnohem více záměrného úsilí než první. Jak dosáhnout úspěšného manželství Málokteré rozhodnutí ovlivní náš život hlouběji než vstup do manželství. A přece lidé uzavírají sňatek bez jakékoli přípravy, jež by mohla napomoci, aby jejich soužití bylo šťastn...

INFORMACE

AUTOR
Gary Chapman
DIMENZE
3,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství.pdf

POPIS

Málokteré rozhodnutí ovlivní náš život hlouběji než vstup do manželství. A přece lidé uzavírají sňatek bez jakékoli přípravy, jež by mohla napomoci, aby jejich soužití bylo šťastné. Poté se jejich sny o šťastném životě hroutí v reálném světě špinavého nádobí, nezaplacených účtů, náročných zaměstnání a plačících batolat.Domnívám se, že lidé by se vyhnuli spoustě trápení, kdyby věnovali více času důkladné přípravě na manželství.

Chcete si přečíst knihu?Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Chapman. Číst Kéž bych byl býval věděl: Jak dosáhnout úspěšného manželství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY