Detektiv Zack a ukradený artefakt

Detektiv Zack a ukradený artefakt - Jerry D. Thomas | Dcparkrx.org

.... Diety ve školních jídelnách Alena Strosserová (ed ... Detektiv Zack a ukradený artefakt - Jerry D. Thomas ... ... ... PDF Katalog knih - Advent ... . Diety ve školních jídelnách Alena Strosserová (ed.) pdf ulozto. Divocí koně: Horseland 12 Michal Kolezsar. Divoký západ III. - Cesta na severozápad Jiří Černík epub. Detektiv Zack a ukradený artefakt. Sanquis 67-68/2009. Vyjmenovaná slova. Archeologie: Odkrytá tajemství minulosti. Hravá angličtina v křížovkách: Více než 100 křížovek a osmisměrek. Rosten Leo - Pan Kaplan má stále třídu rád - VÍTEJTE!!! ...

INFORMACE

AUTOR
Jerry D. Thomas
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Zack a ukradený artefakt.pdf

POPIS

Zackova cesta po Blízkém východě nabírá nečekaný směr. Ke skupině se připojí muž v červeném klobouku, přitom se někdo snaží ukrást našim výletníkům batoh s kamerou. Zack s výpravou navštíví horu Sínaj i údolí, kde bojoval David s Goliášem. Přitom se společně s kamarádem Achmedem snaží dopadnout zloděje a přijít na kloub podivnému chování muže v červeném klobouku. Je to snad on, kdo ukradl zlatou sošku z hrobky krále Tutanchamona a kdo čeká na příležitost, aby v nestřežené chvíli zmizel i s kamerou?

Chcete si přečíst knihu?Detektiv Zack a ukradený artefakt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerry D. Thomas. Číst Detektiv Zack a ukradený artefakt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY