Lušti a spojuj se zvířátky

Lušti a spojuj se zvířátky - Iva Nováková | Dcparkrx.org

... které mělo právě Od babictví k porodnictví od autora Antonín Doležal ... Lušti a spojuj se zviřátky - Iva Nováková — Kniha.cz ... . Hodnocení, komentáře, zajímavosti a informace o knize. ... Lušti a spojuj se zvířátky: Nováková Iva: Pierot: 47: Maturita 2018 z matematiky: N/A: Didaktis: 50: Maturita 2019-2020 český jazyk: N/A: Didaktis: 175: Maturita 2019-2020 z matematiky: N/A: Didaktis: 175: Maturita 2019-2020z anglického jazyka: N/A: Didaktis: 263: Maturita z českého jazyka a literatury: Martoch Michal: Grada: 214 ... 99 Kč Abecední hrátky se zvířátky - Příkaská Iva, Svoboda Petr D ... Lušti a spojuj se zviřátky - Iva Nováková — Kniha.cz ... ... 99 Kč Abecední hrátky se zvířátky - Příkaská Iva, Svoboda Petr Dobrý den, kluci, děvčátka, dnes to nebude pohádka. Zvířátka vás povedou říkankovou abecedou. Písmenka už čekají, těší se na vás potají, že se s nimi seznámíte a že si je oblíbíte. Snad se vám knížka zalíbí - je tam lev, fretka i ryby a spousta dalších zvířátek…...

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
6,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Lušti a spojuj se zvířátky.pdf

POPIS

Pokud se chystáte na delší cestu a nevíte, jak své ratolesti zabavit, nebo chcete být vybaveni proti nudě v případě špatného počasí, vyzkoušejte naše publikace plné zábavného luštění. V knížce Lušti a spojuj se zvířátky děti naleznou řadu křížovek a spojovaček, po jejichž vyplnění mohou složit dohromady krátké příběhy plné hravých zvířátek. Při hledání řešení se nejen pobaví a zabaví, ale procvičí si též své schopnosti – soustředěnost, pečlivost a pozornost. Určeno dětem od 7 let.

Chcete si přečíst knihu?Lušti a spojuj se zvířátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Lušti a spojuj se zvířátky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY