Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení

Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení - Jeho svatost Dalajlama XIV., | Dcparkrx.org

...va Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější ... E-knihy > Odborná a náučná > Ezoterika a duchovno | Martinus ... . Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Mystika v buddhistickém pojetí, velmi racionální a praktická, je zaměřena na mysl; její „zkrocení" vede k pravému poznání a osvobození ... Základy učení. 90% 5 2. ... Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ... Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení - KOSMAS.cz ... . 90% 5 2. ... Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Dalajlamova knížka o mystice Základy učení Dalajlama, Singh Renuka. Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Dalajlamova knížka o mystice Podnázov Zálady učení EAN/ISBN 9788076172746 Forma Viazaná Poznámka 1. vydanie Autor Jeho Svätosť XIV. Dalajlama Druh tovaru Kniha Rok vydania 2019/06 Rozsah 160 Hmotnosť 0,30 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 21 dní Sadzba DPH 10% Zľava 18% Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které mů...

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.,
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení.pdf

POPIS

Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Mystika v buddhistickém pojetí, velmi racionální a praktická, je zaměřena na mysl; její „zkrocení“ vede k pravému poznání a osvobození. Předmluva Roberta Thurmana představuje spíš vyznání, které vás vyladí do tóniny, v níž můžete zcela přirozeně rezonovat s dalším textem. Zasvěcený úvod editorky Renuky Singhové přidává kontext k dalajlamovým slovům, v nichž se s naprostou samozřejmostí proplétají různé směry i staletí jako fasety na jediném drahokamu. Autentickému záznamu přednášky předcházejí dalajlamovy citáty. Knížku uzavírá glosář nejdůležitějších pojmů a jmen, který usnadňuje orientaci.

Chcete si přečíst knihu?Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.,. Číst Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY