Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí

Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Carl Hendrick, | Dcparkrx.org

... jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování ... Kniha | NPMK ... . při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Most mezi výzkumem a praxí My, učitelé, často přebíráme vzorce od učitelů, kteří nás ... co se děje ve třídě, činnosti má důkladně naplánované a z ... Kniha | NPMK ... ... co se děje ve třídě, činnosti má důkladně naplánované a zná roli ... ale co ve skutečnosti ve třídě funguje? V té době jsem byl učitelem na plný úvazek na prestižní škole v centru města, měl jsem za sebou polovinu ... Hendrick, C., & MacPherson, R. (2019). Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí. Praha: Euromedia Group. Chráska, M. (1996). Které vědomosti a dovednosti z pedagogiky považují učitelé za důležité? Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Carl Hendrick, Robin Macpherson . Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga, na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. EDUkační LABoratoř je nezisková organizace, která se věnuje vzdělávání pedagogů, vydávání odborných publikací, inovacím ve školství, popularizaci učitelského povolání a vzdělávací politice. Poskytuje učitelům metodickou podporu při implementaci moderních forem výuky do praxe ve formě akreditovaných kurzů, workshopů či konferencí. Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Carl Hendrick, Robin Macpherson. 299 Kč ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí. Carl Hendrick Robin Macpherson. Externí sklad. Více » 239 Kč. Zobrazit po: knihách Nejvýznamnější díla: Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Hendrick Carl, Macpherson Robin - Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. K tomu, Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Autor: Carl Hendrick; Robin Macpherson Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. K tomu, aby ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Skladem. 239 Kč ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ... Most mezi výzkumem a učitelskou praxí. 1. 07. ... co se děje ve třídě, činnosti má důkladně naplánované a zná roli každého zúčastněného. Vedení školy, učitelé, stejně jako odborná veřejnost, ti všichni by o vývoji školství a vzdělávání měli přemýšlet na základě kvalitního výzkumu. ... Zjednodušeně to ......

INFORMACE

AUTOR
Carl Hendrick,
DIMENZE
3,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí.pdf

POPIS

Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. K tomu, aby vyučování dokázalo zrcadlit moderní dobu a dokázalo předat vědomosti dostatečně efektivně současným žákům, je potřeba nejnovějších výzkumů. Těch je však nepřeberné množství a učitelé nemají čas probírat se všemi materiály, aby nalezli ty, které jsou uplatnitelné v praxi. Carl Hendrick a Robin Macpherson proto oslovili osmnáct předních vzdělavatelů, aby shrnuli nejaktuálnější výzkumy v deseti nejdůležitějších oblastech výuky a představili ty, které se v praxi osvědčily.

Chcete si přečíst knihu?Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Hendrick,. Číst Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY