Ve stínu baobabů: Afrika čarodějů, divokých zvířat a tajemství

Ve stínu baobabů: Afrika čarodějů, divokých zvířat a tajemství - Jaroslav Mareš | Dcparkrx.org

...na svých cestách se inte... Závěrečný díl volné trilogie (Smrt ve sloní trávě, Šepot buše, Ve stínu baobabů) o zvířatech, tajemstvích a magických obřadech Afriky se tentokrát zaměřuje na tajemné čarodějnické rituály, podivné události z historie i pátrání po některých vědě stále neznámých zvířatech, o jejichž reálné existenci jsou ... Jaroslav Mareš - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Africké putování je cestopisem Jana Pospíšila do jižní a výchovní Afriky. S kamarádkou Sančou navštívili například Pretorii, Kimberley, Zimbabwe, národní park Motops, Zanzibar, Viktoriiny vodopády, Mombasu a další města, místa a státy, o nichž mnozí jen sní. Foto Standa Rodinka králů zvířat odpočívá ve stínu teakového keře. Po cestě do kempu jsme už poněkolikáté minuli bažinku s mnoha hrochy. Leželi ve vodě, vy ... Jaroslav Mareš - Trh knih - můj antikvariát online ... . S kamarádkou Sančou navštívili například Pretorii, Kimberley, Zimbabwe, národní park Motops, Zanzibar, Viktoriiny vodopády, Mombasu a další města, místa a státy, o nichž mnozí jen sní. Foto Standa Rodinka králů zvířat odpočívá ve stínu teakového keře. Po cestě do kempu jsme už poněkolikáté minuli bažinku s mnoha hrochy. Leželi ve vodě, vyčuhovali jim jen uši a nozdry. Ve vodě stráví až 18 hodin denně a v noci se pasou. Afrika_1_2020_PoznavackyNEW 10.11.19 23:52 Page 6. AFRIKA / JAR & SvAzIJSKo. Napříč Jižní Afrikou 11. 16 dní /13 nocí od. EXO-400. 85.990,- Kč kouzelný svět, rodinné vztahy, objevení vlastních nadpřirozených sil, propojení světa lidí a čarodějů, dočasná slepota, strach ze smrti, odvaha, sen versus realita Černý čáp Kai Meyer I. Afrika a Arabský poloostrov download Stížnost Komentáře JAR_AUS_2015FINkancl28.11.2014_JARAustrNZ2007 01.12.14 17:59 Stránka 3. afrika & austrálie & nový Zéland. obsah katalogu afrika. jižní afrika...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Mareš
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu baobabů: Afrika čarodějů, divokých zvířat a tajemství.pdf

POPIS

Závěrečný díl volné trilogie (Smrt ve sloní trávě, Šepot buše, Ve stínu baobabů) o zvířatech, tajemstvích a magických obřadech Afriky se tentokrát zaměřuje na tajemné čarodějnické rituály, podivné události z historie i pátrání po některých vědě stále neznámých zvířatech, o jejichž reálné existenci jsou místní obyvatelé na základě svých zkušeností přesvědčení. Věnuje se ale i historii objevování těch, která dnes již ztratila svou záhadnou masku a stala se součástí běžné zoologie. To ovšem neznamená, že by autor zapomínal na to, co ho od jeho prvních cest do Afriky lákalo nejvíc – na velká divoká zvířata a s nimi prožitá dobrodružství. O tom svědčí i bohatá barevná příloha. Jak skončil levhartí muž, který se chystal roztrhat vlastní sestru? Udržuje se v západní Africe stále kult nesmrtelných, ztělesňovaných hrozivými hrobovými soškami? Existují dosud v příšeří pralesa tajemné svatyně džu-džu? Proč přízračný had zabíjel jen ženy? A co je pravdy na tom, že moře čas od času vyplaví zlaté a stříbrné mince z pokladu pirátského kapitána Robertse, ukrytého kdesi v podmořské jeskyni u pobřeží malého ostrůvku Suridé?

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu baobabů: Afrika čarodějů, divokých zvířat a tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Mareš. Číst Ve stínu baobabů: Afrika čarodějů, divokých zvířat a tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY