Úspěšný chov ovcí

Úspěšný chov ovcí - Kai Haus | Dcparkrx.org

...á zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor ... Úspěšný chov ovcí - | SrovnejLeky.cz ... ... plemeno ovcí oxford down Autor: Archiv ireceptar.cz. Chov v Olešné. Užitkové vlastnosti ovcí Oxford down zaujaly Josefa Pazderu z obce Nezvěstice-Olešná na Plzeňsku. „Kvůli podsaditosti a velké hmotnosti jim přezdívám čeští bizoni. Mají krátké a silné tělo na nízkých nohou, berani váží 130-140 kg a bahnice 80 ... Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou ... Úspěšný chov ovcí - Knihy.cz ... ... Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování - a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Pro chov ovcí v souladu s jejich potřebami je nezbytné dodržovat některé zásady. Úspěšný chov ovcí - Haus Kai - Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodou Ovce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce social...

INFORMACE

AUTOR
Kai Haus
DIMENZE
10,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšný chov ovcí.pdf

POPIS

Správná péče a chov ovcí v souladu s přírodouOvce jsou nenáročné na chov, proto velmi oblíbené. Nejsou to hloupá, jednoduchá stvoření, ale vysoce socializovaná zvířata s různými způsoby chování – a právě na to autor upozorňuje a nabízí se jako průvodce chovem. Pro chov ovcí v souladu s jejich potřebami je nezbytné dodržovat některé zásady. Ovce jsou zvířata žijící ve stádech, a proto by jich mělo být ve skupině nejméně pět, aby byla spokojená a dobře prospívala. Dále se dočtete, jak chovat ovce v souladu s přírodou a potřebami druhu, o výběru vhodné pastviny a zřízení stáje, správném krmení, péči, udržení zdraví a dojení. Seznámíte se s produkty ovcí, jako je mléko, sýr, vlna, maso a kůže.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšný chov ovcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kai Haus. Číst Úspěšný chov ovcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY