Strašidlář - Mezi námi vodníky

Strašidlář - Mezi námi vodníky - Hynek Klimek | Dcparkrx.org

...Klimek Hynek přichází s novým titulem Mezi námi vodníky ... Strašidlář - Mezi námi vodníky ... . Vodník Puškvorec z podvodního hospodářství u Vltavy, kousek od kláštera Zlatá Koruna, je velkým milovníkem vodnické historie. Připravil si pro vás tohoto průvodce českou vodnickou historií, v němž není nouze o rozmanité poutavé příběhy nejen o vodnících a vodnicích, na své si přijdou i milovníci ... Strašidlář - Mezi námi vodníky 168,-Ihned ke čtení Koupit Vodník Puškvorec z podvodního hospodářství u Vltavy, kousek od kláštera Zlatá Koruna, je velkým milovníkem vodnické historie. Podtitul: Mezi námi vodníky. Pohádková vyprávění o v ... Strašidlář - Mezi námi čerty - Klimek Hynek | Knihy Grada ... . Podtitul: Mezi námi vodníky. Pohádková vyprávění o vodnících, rusalkách a vílách českých řek a rybníků. Pro mladší děti. Vypravěčem příběhů je vltavský vodník Puškvorec. ... Ke knize "Strašidlář - Mezi námi vodníky" doporučujeme také: Kupte knihu Strašidlář Mezi námi vodníky (Hynek Klimek) s 15 % slevou za 168 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Strašidlář - Mezi námi čerty Pekelné příběhy o čertech, čerticích, ďáblech i raraších pro všechny děti, které se občas rády bojí. Seznamte se se strašidly ze svého okolí. U některých... Hledáte Strašidlář - Mezi námi vodníky od Zdeňka Študlarová,Hynek Klimek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Strašidlář - Mezi námi vodníky. Hynek Klimek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba )...

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář - Mezi námi vodníky.pdf

POPIS

Vodník Puškvorec z podvodního hospodářství u Vltavy, kousek od kláštera Zlatá Koruna, je velkým milovníkem vodnické historie. Připravil si pro vás tohoto průvodce českou vodnickou historií, v němž není nouze o rozmanité poutavé příběhy nejen o vodnících a vodnicích, na své si přijdou i milovníci rusalek, víl a dalších pohádkových vodních bytostí. Ilustrovaná mapka Čech a Moravy na začátku a na konci knížky vám ukáže, kde se vodníci a další vodní příšerky vyskytují.

Chcete si přečíst knihu?Strašidlář - Mezi námi vodníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář - Mezi námi vodníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY