Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko

Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko - Milan Martinec | Dcparkrx.org

...inec. Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech ... Oslem a Želvou do dáli - Knihovna - Cykloserver ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. ... Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island, Severní Makedonie, Francie, Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke st ... Oslem a Želvou do dáli - Knihovna - Cykloserver ... . Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a... Hledáte Cykloknihy Martinec Milan: Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island, Severní Makedonie, Francie, Rus? HLEDEJCENY.cz nabízí Cykloknihy Martinec Milan: Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island, Severní Makedonie, Francie, Rus od 186 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR. Oslem a Želvou do dáli. Koupit zde » S podtitulem "Ořem, co má pedály". Třetí kniha Milana Martince přibližuje jeho čtyři velké cesty na kole po Evropě. Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a do Ruska. Název: Oslem a Želvou do dáli ... Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko. MARTINEC Milan. Info: Cykloknihy, 2019 (1.) - váz., 288 str. EAN: 9788087193464 Cykloknihy Martinec Milan: Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island, Severní Makedonie, Francie, Rus . Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. Knihy Populárně naučná pro dospělé Sport & hry Individuální sporty Knihy o cyklistice Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály. Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály. ... Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a do Ruska, konkrétně do Petrohradu. ... Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko . Milan Martinec Domů > E-shop > Knihy > OSLEM A ŽELVOU DO DÁLI. OSLEM A ŽELVOU DO DÁLI. Cena s DPH 239,00 Kč Počet - povinné. Podtitul. ořem, co má pedály Autor. Milan Martinec Počet stran. 288 Formát. 145 × 205 mm Vzhled. ... Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a do Ruska. Milan není ... Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Městská knih...

INFORMACE

AUTOR
Milan Martinec
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko.pdf

POPIS

Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a do Ruska, konkrétně do Petrohradu. Milan není profesionální cyklocestovatel, všechny výpravy uskutečňuje pouze v rámci své řádné dovolené. Na kole ale už ujel přes 400 000 km, což představuje desetinásobné obkroužení zeměkoule. Všechny Milanovy knihy (i ty předchozí Kolmo na Moskvu a Kolosální cesta ke Koloseu) jsou zárukou příjemného počtení. Zážitky líčí s nadhledem a podává je s jemným osobitým humorem. Milan Martinec je držitelem Cyklotrempské koruny Evropy. Toto ocenění se uděluje za navštívení všech evropských zemí na kole.

Chcete si přečíst knihu?Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Martinec. Číst Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY