Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény

Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény - David Lacko | Dcparkrx.org

... psychologie i dalších příbuzných vědeckých disciplín ... Proč hlupák zůstává hlupákem? - David Lacko | Knihy na ... ... . Vzhledem ke své populárně-naučné formě je publikace vhodná nejenom pro studenty a odborníky z ... A další psychologické fenomény se zabývá psychologickými jevy, které ovlivňují aktuální politické a socio-kulturní fungování moderní společnosti 21. století. Velice čtivou formou vysvětluje např. manipulativní techniky podvodných prodejců, vysvětluje, proč je pro lidský mozek normální se rozhodovat iracionálně a ... Request PDF | Proč hlupák zůstává hlupákem? A dalš ... Proč hlupák zůstává hlupákem? ... ... Request PDF | Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény | The book you are holding contains thirteen thematic essays introducing intriguing topics of cognitive and ... Výbušný název knihy přitahující pozornost. A třináct esejí rozebírajících zajímavá témata, například proč jsme ochotni zaplatit podvodníkům, proč se z dobrých lidí stávají lidé zlí a hlavně, proč hlupák zůstává hlupákem. Pozoruhodné je i téma neetického chování psychologa. Kniha se skládá ze třinácti tematických esejí z oblasti kognitivní a sociální psychologi...

INFORMACE

AUTOR
David Lacko
DIMENZE
6,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény.pdf

POPIS

Kniha se skládá ze třinácti tematických esejí z oblasti kognitivní a sociální psychologie i dalších příbuzných vědeckých disciplín. Vzhledem ke své populárně-naučné formě je publikace vhodná nejenom pro studenty a odborníky z oblasti psychologie, ale i pro širokou laickou veřejnost. Autor ve své práci představuje originální a zajímavé psychologické fenomény, které v mnoha ohledech reflektují aktuální celospolečenská témata, přičemž se opírá o početnou zásobu odborných publikací. Čtenář se v knize dočte o Forerově efektu, jenž vysvětluje lidskou tendenci věřit horoskopům, i o fenoménech snažících se pochopit válečná zvěrstva minulého století, jako byl např. holocaust. V dalších částech se čtenář dozví zajímavé informace o podstatě lidského altruismu, o kvantovém vědomí a duši i o tom, proč doopravdy nemá cenu hádat se s hlupákem. V neposlední řadě autor v knize vysvětluje, proč lidé podvádějí, proč se postupně v celospolečenských debatách radikalizují jejich názory, a nabízí řešení, jak tomuto trendu zabránit.

Chcete si přečíst knihu?Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Lacko. Číst Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY