Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna

Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Dcparkrx.org

...ovi William King / Polaris (2019) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne ... Proměna 03: Stroj nekonečna - FantasyPlanet ... . ... Stroj nekonečna [E-kniha] Román z cyklu Proměna Neal Asher / Polaris (2019) Ihned K dispozici pro okamžité stažení ... V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království. ... Šikmý kostel je výjimečně autentický a dokonale vystavěný r ... Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - KOSMAS.cz ... . ... Šikmý kostel je výjimečně autentický a dokonale vystavěný román; ... Stroj nekonečna ... Thorvald Spear se probudil v nemocnici a zjistil, že byl vzkříšen z mrtvých. A co víc, zahynul ve válce lidí proti mimozemšťanům, která skončila už před sto lety. Když se ale zotaví ze svých prvních traumatických okamžiků, spatří jiskřičku světla, která ho udrží při životě. Tou jiskrou je pomsta. S... Do jaké temnoty se může propadnout stroj? Neal Asher: Temná inteligence.Přel. Marek Hrnčíř, Polaris, Praha, 2017, 360 s.. Svět Řádu - lidského společenství budoucnosti, řízeného moudrými i zcela šílenými umělými inteligencemi - britského spisovatele Neala Ashera se za necelé dvě desítky let a patnáct románů své existence (první kniha, V pavučině, vyšla v ... Válečná továrna - Neal Asher . Jeden hledá rozsudek, druhý čelí zatracení a dalšímu se dostane jeho pomsty. Thorvald Spear ztrácí rozum, když se utápí v temných vzpomínkách, které nejsou jeho. Stroj nekonečna. série Proměna | 1. kategorie Knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Sci-fi » Světová sci-fi. Nakladatel Polaris datum vydání 2017 isbn 978-80-7332-351-6 ... Válečná továrna. Kdo napsal knihu Válečná továrna? Autorem je Neal Asher. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Proměna 03: Stroj nekonečna. Proměna 03: Stroj nekonečna. Autor: ... V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království. ... Říše Bureš Roman; 1. kniha v sérii Proměna. ... Stroj nekonečna; ... (kte...

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna.pdf

POPIS

Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Brockle porušil svou dobrovolnou vazbu na vězeňské kosmické lodi Tyburn a v očekávání svého posledního výstupu se upgradoval tak, že je teď ještě mocnější a inteligentnější. Ve vesmírné stanici Místnost 101, obří válečné továrně, která vyrobila i Penny Royal, mezitím zápasí skupinka lidí, pradorů a válečných robotů o nadvládu. Situaci ještě zkomplikoval příchod žvatlokače známého pod jménem Spřádač, který je posledním živým zástupcem mocné mimozemské rasy Atheterů. Jaké je Atheterovo místo v komplikovaných plánech Penny Royal? Hrají pradorské a řádové síly této temné UI nevědomky do karet, nebo je to naopak? V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království.

Chcete si přečíst knihu?Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY