Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci

Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci - Annabel Stones | Dcparkrx.org

...tání na stropě vytvoří dokonale zklidňující prostředí, ideáln í pro ... Kolotoc nad detskou postylku levně | Mobilmania zboží ... ... Десять малышей в кровати и другие Детские песни. Песни для детей от Майи и Маши - Duration: 21:30. Детские песни с ... Svojtka Kolotoč nad postýlku: Kouzelní jednorožci (978-80-256-2550-7) Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky. Kategorie: Ostatní knihy. Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výbě ... Kolotoc nad postylku s projektorem | Sleviste.cz ... . Kategorie: Ostatní knihy. Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce, a tak připravují oslavu na uvítanou. Hvězdička chce ... Svojtka Kolotoč nad postýlku: Kouzelní jednorožci (978-80-256-2550-7) Ostatní knihy . Malá plyšová zvířátka „tančí" dokola a zapojují miminko do hry. Ukolébavky a promítání na stropě vytvoří dokonale zklidňující prostředí, ideální pro příjemné usínání vašeho miminka. Až bude miminko o......

INFORMACE

AUTOR
Annabel Stones
DIMENZE
4,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci.pdf

POPIS

Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce, a tak připravují oslavu na uvítanou. Hvězdička chce všechno zvládnout sama, ale nevšimne si, že se blíží bouřka. Silný vítr zboří stan a zničí výzdobu. Chudák Hvězdička. Ostatní jednorožci smutné Hvězdičce přispěchají na pomoc a společnými silami a taky za pomoci kouzel stihnou výběh připravit právě včas. Přichází totiž Jiskra a její hříbátko Štístko. Kniha je ideální pro předčítání malým holčičkám, které fascinuje kouzelný svět jednorožců. Obsahuje snadno sestavitelný model závěsného kolotoče, který svému dítěti můžete připnout nad postýlku. Nůžky ani lepidlo potřebovat nebudete, díly stačí jednoduše vycvaknout ze stránek a zasunout do sebe. A tak bude mít vaše dítě své oblíbené kouzelné jednorožce stále u sebe!

Chcete si přečíst knihu?Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annabel Stones. Číst Kolotoč nad postýlku - Kouzelní jednorožci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY