Bez motoru do Peru

Bez motoru do Peru - Petr Macourek | Dcparkrx.org

...acky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bez motoru do Peru ... Kniha Bez motoru do Peru - Petr Macourek | knizniklub.cz ... . MACOUREK Petr. Info: Macourek Petr, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788027059195 ISBN: 978-80-270-5919-5. Přes Venezuelu, Kolumbii a Ekvádor dojíždí do Peru a ocitá se u Pacifiku. Tam svádí zoufalý boj se sebou samým. Co dál? Jet za ženskou svých snů do peruánské džungle, nebo pokračovat v cestě Bez motoru kolem světa? Jak to rozhodnout? Bez motoru do Peru 2019; Jižní Amerikou nejen na motocyklu I. 2010; Jižní Amerikou nejen na motocyklu II. 2013; Bez motoru přes Evropu 2017; Bez motor ... Bez motoru | Sleviste.cz ... . 2010; Jižní Amerikou nejen na motocyklu II. 2013; Bez motoru přes Evropu 2017; Bez motoru Atlantikem 2018; Kniha Bez motoru do Peru je v Hledáte Bez motoru do Peru od Petr Macourek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Obsah knihy: Bez motoru do Peru. Cestovatel Petr Macourek se po okouzlující plavbě Atlantikem vydává na kole Jižní Amerikou. Na...

INFORMACE

AUTOR
Petr Macourek
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez motoru do Peru.pdf

POPIS

Cestovatel Petr Macourek se po okouzlující plavbě Atlantikem vydává na kole Jižní Amerikou. Na dvě noci se ocitá u hledaného teroristy, jinde přespí u muzikanta omývajícího se ve své moči, snažícího se podivným rituálem zachránit život svému otci a na závěr své jízdy Kolumbií dokonce zažívá nedaleko od sebe i dva útoky levicové organizace FARC. Dobrých lidí je však v Jižní Americe mnohonásobně více, a tak pozitivní zážitky převažují. Až na výjimky se setkává s vlídností a vřelostí obyvatel. Často je mu podána pomocná ruka, což dokresluje fakt, že za ubytování utratil za jedenáct týdnů pouhé dva dolary. Přes Venezuelu, Kolumbii a Ekvádor dojíždí do Peru a ocitá se u Pacifiku. Tam svádí zoufalý boj se sebou samým. Co dál? Jet za ženskou svých snů do peruánské džungle, nebo pokračovat v cestě Bez motoru kolem světa? Jak to rozhodnout?

Chcete si přečíst knihu?Bez motoru do Peru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Macourek. Číst Bez motoru do Peru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY