Sexy mlékař

Sexy mlékař - Alice Claytonová | Dcparkrx.org

...im, že na obálce je herec ... Sexy mlékař Autor: Claytonová, Alice Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020442451 ISBN: 978-80-204-4245-1 Originál: Cream of the Crop Překlad: Vargová, Alžběta Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha: Sexy mlékař (Alice Clayton) | Martinus ... . vydání) Hledáte Sexy mlékař od Alice Claytonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Sexy mlékař. Alice Claytonová. Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Zkusila jsem si knižní štafetu a zrovna na sexy knize Sexy ml ... Kniha: Sexy mlékař (Alice Clayton) | Martinus ... . 33 prodejen po celé ČR Sexy mlékař. Alice Claytonová. Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Zkusila jsem si knižní štafetu a zrovna na sexy knize Sexy mlékař! Co bylo horší? Děj nebo vepisování poznámek? Jaké jsou vaše zkušenosti s knižními štafetami a/nebo Sexy ... Tento rok nakladatelství Mladá fronta vydalo druhý díl ze série Hudson Valley s názvem Sexy mlékař.Osobně bych tuto knihu nejspíš přešla, ale všimla jsem si na facebooku ...

INFORMACE

AUTOR
Alice Claytonová
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexy mlékař.pdf

POPIS

Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být… láska?

Chcete si přečíst knihu?Sexy mlékař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Claytonová. Číst Sexy mlékař Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY