Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání - Eva Rychlíková | Dcparkrx.org

...vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Funkční poruchy kloubů končetin - diagnostika a léčba - 2 ... ... . doplněné vydání) Funkční poruchy koubů končetin - diagnostika a léčba (2., doplněné vydání) Autor: Eva Rychlíková . Kód produktu: ... Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím - bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. ... V dalších částech publikace je velmi ... Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exp ... Funkční poruchy kloubů končetin -- diagnostika a léčba, 2 ... ... ... Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Funkční poruchy kloubů končetin. Medicína; Ortopedie, traumatologie; 359 Kč. Autor: Rychlíková Eva. Podnázev: diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání . ISBN: 978-80-271-2096-3 . EAN: 9788027120963 ... V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné ... Funkční poruchy kloubů končetin. Nakladatelství: Grada. Podtitul: diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání ... Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím - bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních ... Funkční poruchy kloubů končetin — diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání ... Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené funkčními poruchami. Knihu ocení zejména ortopedi, neurologové, revmatologové, traumatologové, fyziatři a rehabilitační pracovníci ... Funkční poruchy kloubů končetin. Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání - Eva Rychlíková . Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se čast...

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání.pdf

POPIS

Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY