Jsem ženská

Jsem ženská - Anna Świrszczyńska | Dcparkrx.org

...pívajícím synem Vráťou. Jméno Vratislav dostal po dědečkovi ... Tatra 603 - Jsem ženská - Motor Journal ... . Vráťovi je patnáct a půl. Jeho otec od nás odešel za jinou, když mu bylo pět let. Alimenty mi na něj sice řádně platí, ale to ... Kniha Tatra 603 Jsem ženská. Jako každá Tatra mám výhodu ženského jména. Díky této přednosti jsem hned tak nějak odlišná od většiny aut nosících mužská jména. Můj sex-appeal tak od začátku působí na šoféry mé doby - což byli v naprosté většině muži - podvědomě jinak: jsem jako ženská jinak přitažlivá ... Tatra 603 - Jsem ženská 1 210 Kč Knižní novinka je výsled ... Kniha o ženské kráse Magicky ženská ... ... Tatra 603 - Jsem ženská 1 210 Kč Knižní novinka je výsledkem hlubokého vztahu autorů k jedné z kopřivnických legend, jakou je osobní automobil vyšší třídy, který se vryl do historického povědomí. Jsem make-up artistka a stylistka, žena s citem pro krásu a eleganci. Pomáhám ženám žít šťastnější a spokojenější život díky tomu, že začnou mít rády samy sebe a začnou se samy sobě v zrcadle líbit. Napsala jsem knihu Magicky ženská, kterou četlo víc jak 11 000 žen, řadu eBooků a natočila několik online kurzů, kterými už prošly stovky žen a dnes se díky ... JustMeeKatie. Já musím ří...

INFORMACE

AUTOR
Anna Świrszczyńska
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem ženská.pdf

POPIS

Výbor z díla Anny Świrszczyńské (1909-1984) obsahuje průřez šesti sbírkami významné polské básnířky. Český čtenář tak poprvé získává možnost seznámit se v knižní podobě s její spontánní a nepatetickou poezií, reflektující jak intimní chvíle, tak velké historické události. Verše Anny Świrszczyńské se opírají o autorčinu teorii básnické tvorby, která akcentuje poezii emocionální a angažovanou, jež má lidem pomáhat žít i umírat a která má také mluvit ve jménu ponížených a trpících. V některých básních se spojuje neskrývaná erotická tematika s vědomím obtížnosti ženského údělu, jiné představují jedinečnou výpověď o člověku v nesnadných časech okupace a ty, které byly napsány nejpozději, přinášejí vzpomínky na dětství a ztracené blízké. Básnířka, dramatička a autorka knih pro děti Anna Świrszczyńska (1909-1984) vydala svou první sbírku Básně a próza (Wiersze i proza) v roce 1936 a přes nepříznivé vnější okolnosti se věnovala psaní i za druhé světové válk, během níž se angažovala v odboji. V 70. letech jí v nevelkých časových odstupech vyšlo několik sbírek, v nichž plně rozvinula svoji osobitou poetiku. Tituly měly u polské čtenářské veřejnosti značný úspěch a dočkaly se několika reedic. Jedno ze souborných vydání autorčiných veršů připravil roku 1997 Czesław Miłosz, který o Anně Świrszczyńské napsal také monografii Jakého jsme to měli hosta (Jakiegoż to gościa mieliśmy, 1996). Anna Świrszczyńska zemřela roku 1984. Den před operací, kterou nepřežila, napsala svou poslední báseň Zítra mě budou kuchat (Jutro będą mię krajać).

Chcete si přečíst knihu?Jsem ženská ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Świrszczyńska. Číst Jsem ženská Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY