Když ti život dává kapky

Když ti život dává kapky - Lauren Weisbergerová | Dcparkrx.org

...spěšnou image konzultantkou a právě získala klienta, na jakého se čeká celý život ... Když ti život dává kapky - Lauren Weisbergerová | Kniha na ... ... . Vítejte v Greenwichi ve státě Connecticut, kde mají trávníky stejně dokonale pěstěné jako dámy nehty a kde se vodka se sodou pije extra silná a každý má ke svému neslavně ... Když ti život dává kapky Lauren Weisberger. ... Když se však přestěhuje do Greenwiche, aby měla čas na děti, dojde jí, že nikdy nemohla předvídat, že být matkou v tak nechutně bohatém městě může mít mnohem víc úskalí než stresující právnická kariéra. Když ti život dává kapky (978-80-269-1124-1) Kniha - autor Lauren Weisbergerová, 368 ... Když ti život dává kapky - Lauren Weisbergerová | KOSMAS ... ... . Když ti život dává kapky (978-80-269-1124-1) Kniha - autor Lauren Weisbergerová, 368 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Vítejte v Greenwichi ve státě Connecticut, kde mají trávníky stejně dokonale pěstěné jako dámy nehty a kde se vodka se... › Weisbergerová Lauren: Když ti život dává kapky. Weisbergerová Lauren: Když ti život dává kapky. Autor: Weisbergerová Lauren. ... Když se však přestěhuje do Greenwiche, aby měla čas na děti, dojde jí, že nikdy nemohla předvídat, že být matkou v tak nechutně bohatém městě může mít mnohem víc úskalí než ... Když ti život dává kapky (e-kniha) - Lauren Weisberger - Jedna z oceněných autorek bestsellerů New York Times Lauren Weisberger se vrací s románem o jedné ze svých nejoblíbenějších postav z knihy Ďábel nosí Pradu - Emily Charltonové, první asistentce E-kniha: Když ti život dává kapky (Lauren Weisberger). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Když ti život dává kapky. Kdo napsal knihu Když ti život dává kapky? Autorem je Lauren Weisberger. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Když ti život dává kapky. Lauren Weisberger Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Objednávejte knihu Když ti život dává kapky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Lauren Weisbergerová
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Když ti život dává kapky.pdf

POPIS

Jedna z oceněných autorek bestsellerů New York Times Lauren Weisberger se vrací s románem o jedné ze svých nejoblíbenějších postav z knihy Ďábel nosí Pradu – Emily Charltonové, první asistentce Mirandy Priestlové, která je velmi úspěšnou image konzultantkou a právě získala klienta, na jakého se čeká celý život.Vítejte v Greenwichi ve státě Connecticut, kde mají trávníky stejně dokonale pěstěné jako dámy nehty a kde se vodka se sodou pije extra silná a každý má ke svému neslavně proslulému novému sousedovi co říct. A teď si to vyjasněme: Emily Charltonová, bývalá asistentka Mirandy Priestlyové, předměstí nemusí. Pracuje v Hollywoodu jako image konzultantka hvězd, v poslední době však ztratila několik klientů. V sociálních médiích je naprosto bezradná. Nová generace už jí šlape na paty. Potřebuje velkou příležitost, a potřebuje ji hned. Karolina Hartwellová definici superhvězdy odpovídá tak přesně, jako by ji definovali podle ní. Je bývalou tváří L'Oreal a mega-supermodelkou uznávanou na celém světě. A teď je z ní i nádherná manželka nově zvoleného senátora z New Yorku, Grahama, který mimo jiné pošilhává i po úřadu prezidenta. Všechno je to takové hodně Kennedyovské, včetně otevřeného záletnictví a Karolinina zatčení za řízení pod vlivem – s chevroletem plným dětí jiných lidí. Spojení mezi nimi představuje Miriam, která donedávna byla partnerkou v jedné z nejprestižnějších advokátních kanceláří na Manhattanu. Když se však přestěhuje do Greenwiche, aby měla čas na děti, dojde jí, že nikdy nemohla předvídat, že být matkou v tak nechutně bohatém městě může mít mnohem víc úskalí než stresující právnická kariéra. Emily, Karolina a Miriam tvoří velmi nesourodou trojici, vzájemně se však zoufale potřebují. Společně procházejí minovým polem života na oblíbeném americkém předměstí, a odhalují pravdu – a lži – které bublají těsně pod třpytivou hladinou. Lauren Weisberger svým charakteristickým kousavým stylem nabízí oslňující pohled do jiného bláznivého a sexy světa, v němž nic není takové, jaké se zdá.

Chcete si přečíst knihu?Když ti život dává kapky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren Weisbergerová. Číst Když ti život dává kapky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY