Dáma na útěku

Dáma na útěku - Amanda Quick | Dcparkrx.org

...ebují něco na kocovinu. Dáma na útěku 199,-Ihned ke čtení Koupit V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let - kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství ... Dáma na útěku - Amanda Quick | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Dáma na útěku . 14,73 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Samostatný singl šumavské echtšlágr gruppe TRAUTENBERK nahraný v geniálním klatovském studiu ExAvik produkované pekelníkem Milošem Beštou v srpnu 2017 a zfil... 2.Závan smrti. Krotká dáma na útěku str.8 Zjistí že muž nemá vůbec žádné peníze str.9 Hraje s tebou fotbal str.13 Dlouze díval a dal mi dva tisíce str.14-15 Vivien nemohla vůbec zbavit mučivého kašle. ... Dáma na útěku - Amanda Quick | Elektronická kniha na Alza.cz ... ... 2.Závan smrti. Krotká dáma na útěku str.8 Zjistí že muž nemá vůbec žádné peníze str.9 Hraje s tebou fotbal str.13 Dlouze díval a dal mi dva tisíce str.14-15 Vivien nemohla vůbec zbavit mučivého kašle. str.17 Když já ji zas tak moc dobře neznám str.20 No a co, tak ji zase znovu nabiju str.25 Mluví více pouze v soukromí ... Dáma na útěku . Amanda Quick; Amanda Quick . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mláde ž Detektívky Trilery Romány Sci-fi, fantasy, horory Doplnky ... Více o e-knize Dáma na útěku V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let - kde se za oslnivými iluzemi...

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
9,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma na útěku.pdf

POPIS

V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let – kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství...Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Jedním z těchto zákazníků je i Jake Truett, obchodník, který před nedávnem ovdověl a touží po odpočinku. Adelaide však netuší, že jeho vyčerpanost je pouze zástěrka.V Burning Cove není nikdo tím, za koho se vydává. Za pozlátkem a mocí se ukrývají drogoví dealeři, gangsteři a podvodníci. A do tohoto iluzorního světa přichází jasnovidka Madame Zolanda. Adelaide a Jake ovšem na její podvod neskočí. Když se z ní však stane oběť její vlastní děsivé předpovědi a je zavražděna, jsou oba zataženi do temného světla pokrytectví a klamů. Adelaide ani Jake nemohou předvídat, že v tajemném podsvětí narazí na stopy po ženě, jíž Adelaide bývala – a odhalí hrozbu vraha, který je až příliš skutečný..

Chcete si přečíst knihu?Dáma na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Dáma na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY