Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej - - | Dcparkrx.org

... Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije na statku ... Meredith, Samantha : Jak to žije - kamarádi ... . Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Všechny informace o produktu Kniha Jak to žije ve městě. Tlač, táhni, posouvej - Rebecca Finn, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak to žije ve městě. Tlač, táhni, posouvej - Rebecca Finn. Plastové i skleněné lahve, kartony a papíry. Víš, co se dá recyklovat? Poslouchej veršíky a pohybuj obrázky v tomt ... Jak to žije - Recyklace: Tlač, táhni, posouvej - KOSMAS.cz ... . Víš, co se dá recyklovat? Poslouchej veršíky a pohybuj obrázky v tomto leporelu, ať poznáš, co je to recyklace. Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky. Zjisti, jak to žije mezi mláďaty, a procvič si prstíky! Houpy hou, nahoru dolu. Houpeme se pěkně spolu. Jupí! Jak se ti líbí na hřišti? Na hřišti je plno věcí, zvířat a lidí. Než vyrazíš ven si hrát, zjisti, jak to na hřišti v parku vypadá. Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije na hřišti. Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Svojtka jak to zije traktor. Nalezeno: 352 produktů. SVOJTKA Jak to žije Traktor . Traktor je náš superhrdina - umí tolik všelijakých věcí! Ale kde je? Tamhle! Už ho vidíš? Na poli seje semínka. A když z nich vyrostou rostliny, tak je zalévá. Umí i vázat slámu a zeleninu doveze až na trh. Nabídka knih edice...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej.pdf

POPIS

Traktor je náš superhrdina – umí tolik všelijakých věcí! Ale kde je? Tamhle! Už ho vidíš? Na poli seje semínka. A když z nich vyrostou rostliny, tak je zalévá. Umí i vázat slámu a zeleninu doveze až na trh. Není nic, co by traktor nesvedl! Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak honem, na poli je sice práce, ale taky spousta zábavy – pojď se na všechno podívat!

Chcete si přečíst knihu?Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY