V tajné službě Koruny české

V tajné službě Koruny české - Jan Kotouč | Dcparkrx.org

... české. Kotouč Jan . Špionážní příběh ze světa "Českých zemí" ... V tajné službě Koruny české - Jan Kotouč — Kniha.cz ... . Sto let po zvednutí hladiny oceánů a zatopení světa. Válka mezi Česko-slovenským královstvím a carským Ruskem uvázla na mrtvém bodě. Obě strany dozbrojují, stavějí nové lodě a chystají nové ofenzivy. A sinister threat. A city in danger. A boy with the power to command the crows. Ferals is the first book in a dark, action-packed trilogy thats part The Graveyard Book, part Batman, and all… More V tajné službě Koruny české 298,-238,-Skladem > 10 ks. Koupit. V tajné službě Koruny české Sto let po zvednutí hladiny oce ... Kniha V tajné službě Koruny české - Jan Kotouč | knizniklub.cz ... . Koupit. V tajné službě Koruny české Sto let po zvednutí hladiny oceánů a zatopení světa. Válka mezi Česko-slovenským královstvím a carským Ruskem uvázla na mrtvém bodě. Obě strany dozbrojují, stavějí nové lodě a chystají nové ofenzivy. V tajné službě Koruny české. Kotouč, Jan. Vydání: Brokilon 2019 ... Obě strany dozbrojují, stavějí nové lodě a chystají nové ofenzivy. Česko-slovenský přístav v Drážďanech bublá překotnou aktivitou. Obrovské válečné loďstvo přitahuje nejen dělníky a námořníky, ale také sabotéry a špiony. ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
9,30 MB
NÁZEV SOUBORU
V tajné službě Koruny české.pdf

POPIS

Sto let po zvednutí hladiny oceánů a zatopení světa. Válka mezi Česko-slovenským královstvím a carským Ruskem uvázla na mrtvém bodě. Obě strany dozbrojují, stavějí nové lodě a chystají nové ofenzivy. Česko-slovenský přístav v Drážďanech bublá překotnou aktivitou. Obrovské válečné loďstvo přitahuje nejen dělníky a námořníky, ale také sabotéry a špiony. Svou roli sehrávají i národnostní třenice mezi Čechy, Němci a ruskými přistěhovalci. Zdánlivě nesouvisející vraždy zaměstnanců loděnic přivedou Královskou rozvědku na stopu velkému spiknutí a ředitel Janda posílá do Drážďan osvědčené agenty, Pavla Grecka a jeho ženu Taťánu.

Chcete si přečíst knihu?V tajné službě Koruny české ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst V tajné službě Koruny české Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY