Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba - Eva Rychlíková | Dcparkrx.org

...bTeX ... Funkční poruchy kloubů končetin Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené funkčními poruchami ... Funkční poruchy kloubů končetin (Eva Rychlíková) | Detail ... ... . Knihu ocení zejména ortopedi, neurologové,... Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Grada Publishing. Eva Rychlíková. Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické ... Funkční poruchy k ... Funkční poruchy kloubů končetin -- diagnostika a léčba, 2 ... ... . diagnostika a léčba. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické ... Funkční poruchy kloubů končetin Autor: Rychlíková, Eva Nakladatel: Grada EAN: 9788027120963 ISBN: 978-80-271-2096-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (2. doplněné vydání) Kniha: Funkční poruchy klou...

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
6,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba.pdf

POPIS

Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY