Skutečné životy hrdinů

Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau | Dcparkrx.org

...tních podivných dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku, Bídníků, Hraběte Monte Christa, Paní Bovaryové, Cesty kolem světa za osmdesát dní, Příběhů Sherlocka Holmese ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau, 2019, pevná ... ... ... Skutečné životy hrdinů. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Kutné Hory Kniha je určena pro čtenáře, kteří chtějí zjistit, kdo byl zdrojem inspirace autorům, jejich úžasných hrdinů které ... Kniha Skutečné životy hrdinů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Skutečné životy hrdinů od ostatních uživatelů. ... Kupte knihu Skutečné životy hr ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau, 2019, pevná ... ... ... Kniha Skutečné životy hrdinů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Skutečné životy hrdinů od ostatních uživatelů. ... Kupte knihu Skutečné životy hrdinů (Nicolas Carreau) s 15 % slevou za 234 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Skutečné životy hrdinů (Nicolas Carreau). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Skutečné životy hrdinů. Nicolas Carreau. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau. J...

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Carreau
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečné životy hrdinů.pdf

POPIS

Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene Lupin? Byl skutečný Dracula tak hrůzostrašný jako jeho románový dvojník? Když nás autoři vtahují do nejbláznivějších dobrodružství, je jejich představivost bezbřehá. Kam ale na své nápady chodí? Dobrodružství Robinsona Crusoea se údajně nápadně podobají trampotám muže jménem Alexander Selkirk. Alexandre Dumas se prý hodně zajímal o osudy jistého Françoise Picauda, jenž byl nespravedlivě uvězněn na základě smyšleného udání a byl pevně rozhodnut, že se pomstí – stejně jako hrabě Monte Cristo… Ať je to d’Artagnan nebo Maigret, James Bond nebo Tarzan, všechny tyto skoro mytické hrdiny pojí to, že mají předobraz ve skutečných osobách. Nicolas Carreau po nich pátrá a čtenářům pak představuje příběhy snad ještě románovější, než jsou ty knižní. Realita soupeří s fikcí a těžko říct, která je barvitější, která je bláznivější, která je neskutečnější.

Chcete si přečíst knihu?Skutečné životy hrdinů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Carreau. Číst Skutečné životy hrdinů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY