Skutečné životy hrdinů

Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau | Dcparkrx.org

...ení domů není možné ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau, 2019, pevná ... ... . Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene... Knihu Skutečné životy hrdinů vydalo nakladatelství Argo. Ukázka z knihy. Drákulův předobraz se narodil v roce 1429 a zemřel v roce 1476. Byl valašským vojvodou na jihu dnešního Rumunska a jmenoval se Vlad III. Tepes, řečený Vlad Napichovač, řečený Dracula, jinými slovy „ ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau, 2019, pevná ... ... . Tepes, řečený Vlad Napichovač, řečený Dracula, jinými slovy „ďábel", syn Vlada Draculy z Dračího řádu. Skutečné životy hrdinů. Nicolas Carreau. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 278 ... Kupte knihu Skutečné životy hrdinů od Nicolas Carreau na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Elektronická kniha Skutečné životy hrdinů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Skutečné životy hrdinů od ostatních... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Skutečné životy hrdinů. Nicolas Carreau. Značka: Argo Výrobní číslo: 978-80-257-2833-8 EAN: 9788025728338 Náš kód: 150579 278 Kč. Ušetříte 40 Kč (14 %) 238 Kč ... 0 hodnocení Skutečné životy hrdinů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene Lupin? Byl skutečný Dracula tak hrůzostrašný jako jeho románový dvojník? Skutečné životy hrdinů od Nicolas Carreau v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Skutečné životy hrdinů ARGO D'Artagnan, Jean Valjean, hrabě Monte Christo, Emma Bovaryová, Phileas Fogg, Arsène Lupin, komisař Maigret, Tintin, Drákula, Robinson Crusoe, Sherlock Holmes, Tarzan, James Bond oPrAvdu eXiStovALi Libresso Books & Coffee Hlavná 29 080 01 Prešov. telefón: 0907 948 258 [email protected] Skutečné životy hrdinů Carreau Nicolas. Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene Lupin? Byl skutečný Dracula tak hrůzostrašný jako jeho románový dvojník? Když nás aut...

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Carreau
DIMENZE
4,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečné životy hrdinů.pdf

POPIS

Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene Lupin? Byl skutečný Dracula tak hrůzostrašný jako jeho románový dvojník? Když nás autoři vtahují do nejbláznivějších dobrodružství, je jejich představivost bezbřehá. Kam ale na své nápady chodí? Dobrodružství Robinsona Crusoea se údajně nápadně podobají trampotám muže jménem Alexander Selkirk. Alexandre Dumas se prý hodně zajímal o osudy jistého Françoise Picauda, jenž byl nespravedlivě uvězněn na základě smyšleného udání a byl pevně rozhodnut, že se pomstí – stejně jako hrabě Monte Cristo… Ať je to d’Artagnan nebo Maigret, James Bond nebo Tarzan, všechny tyto skoro mytické hrdiny pojí to, že mají předobraz ve skutečných osobách. Nicolas Carreau po nich pátrá a čtenářům pak představuje příběhy snad ještě románovější, než jsou ty knižní. Realita soupeří s fikcí a těžko říct, která je barvitější, která je bláznivější, která je neskutečnější.

Chcete si přečíst knihu?Skutečné životy hrdinů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Carreau. Číst Skutečné životy hrdinů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY