Rovnice lásky

Rovnice lásky - Helen Hoangová | Dcparkrx.org

...d ale jde o randění, její schopnosti výrazně zaostávají za průměrem běžné třicátnice ... Rovnice lásky - Helen Hoang | Knihy Dobrovský ... . Všechno jí ztěžuje fakt, že má ... Rovnice lásky a smrti. Krimi / Drama, Čína / Hongkong, 2008. Režie: Cao Baoping Hrají: Xun Zhou, Chao Deng. Hranice nemožného - Rovnice (epizoda) (S01E08) Mysteriózní / Sci-Fi, USA, 2008. Režie: Gwyneth Horder-Payton Hrají: Anna Torv, Joshua Jackson. ... Rovnice o jedné krásné neznám ... Rovnice lásky Helen Hoang. ... Podaří se Stelle vym ... Rovnice lásky - Helen Hoangová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Rovnice o jedné krásné neznám ... Rovnice lásky Helen Hoang. ... Podaří se Stelle vymyslet rovnici lásky? Uživatelské recenze. Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme 199 Kč Iskari - Poslední Namsara Kristen Ciccarelli ... Problematika lásky tu není postižena v celé komplikovanosti. Místo toho autorka stručně seznamuje se zákonitostmi, které se v současnosti uplatňují v partnerském životě obyvatel západního světa, jakkoli se mnozí z nich domnívají, že se chovají nonkonformně a individualisticky....

INFORMACE

AUTOR
Helen Hoangová
DIMENZE
12,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Rovnice lásky.pdf

POPIS

Stella Langová má mimořádnou schopnost. Dokáže předvídat chování zákazníků pomocí složitých algoritmů. Díky tomu vydělá víc peněz, než vůbec zvládne utratit. Pokud ale jde o randění, její schopnosti výrazně zaostávají za průměrem běžné třicátnice. Všechno jí ztěžuje fakt, že má Aspergerův syndrom a při francouzských polibcích se cítí velmi nepříjemně. Později ale usoudí, že potřebuje získat cvik, ideálně s profesionálem, a tak si najme společníka Michaela. Vietnamsko-švédský fešák vypadá, jako by ho vystřihli z dojímavých filmových scén, ovládá východní bojové umění a kdyby nabídku odmítl, mnoho by ztratil. Když za ním přijde Stella s rozvrhem lekcí, slíbí jí, že spolu odškrtnou všechna políčka – od předehry až po polohy za hranicí misionářské. Podaří se Stelle vymyslet rovnici lásky?

Chcete si přečíst knihu?Rovnice lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Hoangová. Číst Rovnice lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY