Bulteriéři

Bulteriéři - Martin Říha | Dcparkrx.org

...ho buldoka (vyhynulý) a staroanglického „Black and tan" teriéra, nyní známého pod názvem manchesterský teriér ... Kniha Bulteriéři - Plemena celého světa - Martin Říha ... ... .Hinks k tomuto „Bull and terrier" hybridu přikřížil bílého anglického teriéra (rovněž dnes neexistující plemeno) za účelem lepšího ... Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. BULTERIÉŘI - plemena celého světa . Bulteriéři - tak jsou nazývána všechna plemena obecně známá jako terié ... Bulteriéři - Martin Říha — Kniha.cz ... . BULTERIÉŘI - plemena celého světa . Bulteriéři - tak jsou nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Tato plemena jsou mezi ostatními psy celkem snadno rozeznatelná. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou, alespoň pokud jde o ... Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. Popis jednotlivých plemen v... Hlavní stránka Bulteriéři Anglický bulteriér Anglický bulteriér Štěňata na prodej - Olomoucký kraj Anglický bulteriér Štěňata na prodej Nabídka - [28.06.2019] Smazat / Editovat / Topovat Bulteriéři . Původně jsem váhala zda si knihu vůbec koupit. Přečetla jsem toho o bulteriérech tolik, že jsem se domnívala, že se o nich už nic nového snad ani dozvědět nemohu. Nakonec jsem se od ní neodtrhla. Prostě super kniha pro každého buličího milovníka, který se chce dozvědět mnohem víc než v knihách které ... Snažte se vyplnit popis inzerátu co podrobněji. Vyvarujete se tím, že Vám budou psát zájemci a různě se ptát. Nepište do popisu Váše kontakty, ani email, telefon nebo ceník. Bulteriéři . Anglický bulteriér Bulteriér Miniaturní bulteriér Stafordšírský bulteriér. Pokročilé vyhledávání ... Bulteriéři . Původně jsem váhala zda si knihu vůbec koupit. Přečetla jsem toho o bulteriérech tolik, že jsem se domnívala, že se o nich už nic nového snad ani dozvědět nemohu. Nakonec jsem se od ní neodtrhla. Prostě super kniha pro každého buličího milovníka, který se chce dozvědět mnohem víc než v knihách které ... Bulteriéři jsou obecně zdravé plemeno, stejně jako u jiných plemen, je i bulteriér náchylný k určitým onemocněním. Dobří chovatelé nechávají své chovné psy testovat na dysplazii, srdeční vady a onemocnění štítné žlázy. U bílých jedinců se navíc dělá vyšetření BAER-sluch. V. Výchova a výcvik Původ a vznik plemene se datuje do poloviny 19. století v Británii. Nebyl nijak křížen, pouze se z klasických bulterirérů vybírali ti nejmenší jedinci, až dal Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natoli...

INFORMACE

AUTOR
Martin Říha
DIMENZE
12,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Bulteriéři.pdf

POPIS

Bulteriéři - tak jsou v této knize nazývána všechna plemena obecně známá jako teriéři typu Bull. Typické znaky tělesné stavby je natolik odlišují od jiných plemen, že o jejich příslušnosti není většinou nejmenších pochyb. Popis jednotlivých plemen v knize se hodí číst jako román, nikoli jako nesouvisející příspěvky o jednotlivých plemenech. Vyjma genealogie plemen kniha obsahuje také podrobný popis péče, výchovy a možných aktivit s bulteriéry a dále i seznam nemocí s tzv. plemennou predispozicí. Autor se dotýká i ožehavých témat a uvádí na pravou míru mnoho omylů a mýtů, které tato plemena provází. Text doprovázejí barevné fotografie a ilustrace, mapky a dobové kresby a obsahuje i kompletní popisy standardů Mezinárodní kynologické federace.

Chcete si přečíst knihu?Bulteriéři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Říha. Číst Bulteriéři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY