Kde jsou surikaty?

Kde jsou surikaty? - Jen Wainwright | Dcparkrx.org

...kusit ještě další úkoly, které jsou v seznamech pro hledače na konci knihy ... Kde jsou surikaty? - Wainwright Jen | Knihy Dobrovský ... . Kde je jednorožec? Kde jsou surikaty? Další informace. Tištěná kniha. Formát / stran: 213×273, 48 stran. Datum vydání: 3. 9. 2012. ISBN: 978-80-247-4558-9. Novinky. Lušti, hádej, čti si Pospíšilová Zuzana, Trsťan Drahomír Detail knihy Kniha Kde jsou surikaty? Přidat komentář. M-arta. 2 17.12.2017. S knížkou se podíváte na tato místa: New York, ulice Paříže, náměstí ... Kde jsou surikaty? Cesta časem - Wainwright Jen,Paul Moran ... ... . S knížkou se podíváte na tato místa: New York, ulice Paříže, náměstí v Moskvě, karneval v Rio de Janeiru, Velká čínská zeď, Londýn, Benátky, pyramidy v Gíze, Velikonoční ostrovy, opera v Sydney, kanály Bangkoku, japonské Kjóto, velký korálový útes ... Všechny informace o produktu Kniha Kde jsou surikaty? - Moran Paul, Wiltshire Steve, Ecob Simon, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kde jsou surikaty? - Moran Paul, Wiltshire Steve, Ecob Simon. Kde jsou surikaty? Moran Paul, Wiltshire Steve, Ecob Simon. Seznamte se s bláznivou, dobrodružství milující rodinkou surikat, která vyrazila na cestu kolem světa - na kterou vás zvou. Vše, co máte udělat, je najít na každé dvoustránce deset surikat. Zní to jednoduše, že? Hledáte Kde jsou surikaty? Cesta časem od Wainwright Jen,Paul Moran? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kde jsou surikaty? Cesta časem Co se stane, když dáte dohromady nezbednou rodinku surikat a stroj na cestování časem? Zmatek historické velikosti! Pod vedením mladého vynálezce Maxwella se... Kde jsou surikaty? Wainwright Jen. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Seznamte se s bláznivou, dobrodružství milující rodinkou surikat, která vyrazila na cestu kolem světa - na kterou vás zvou. Vše, co máte udělat, je najít na každé dvoustránce deset surikat. Kde jsou surikaty? Jen Wainwright Nakladatel: Grada 2012 Kupte knihu Kde jsou surikaty? Cesta časem (Moran Paul, Wainwright Jen) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Kde jsou surikaty? (Paul Moran, Simon Ecob) s 11 % slevou za 177 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Surikaty dobře ví, jak se schovat v davu. Abyste objevili všech deset, budete potřebovat své nejlepší hledací schopnosti. Pokud si u...

INFORMACE

AUTOR
Jen Wainwright
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Kde jsou surikaty?.pdf

POPIS

Seznamte se s bláznivou, dobrodružství milující rodinkou surikat, která vyrazila na cestu kolem světa - na kterou vás zvou. Vše, co máte udělat, je najít na každé dvoustránce deset surikat. Zní to jednoduše, že? Ale pozor! Surikaty dobře ví, jak se schovat v davu. Abyste objevili všech deset, budete potřebovat své nejlepší hledací schopnosti. Pokud si u některého obrázku nebudete vědět rady, najdete řešení na konci knihy. Ti z vás, kteří mají oči jako rys, mohou zkusit ještě další úkoly, které jsou v seznamech pro hledače na konci knihy. Tam najdete pokyny pro každý jednotlivý obrázek. Užijete si hodiny zábavy, než zmatek kolem surikat rozmotáte.

Chcete si přečíst knihu?Kde jsou surikaty? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jen Wainwright. Číst Kde jsou surikaty? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY