Gjorkové: Tajemství minulosti

Gjorkové: Tajemství minulosti - Tereza Benešová | Dcparkrx.org

...áře do fascinujících, ale též nebezpečných míst země podobné bájné Atlantidě, kde se svými ... Kniha Gjorkové - Tajemství minulosti - Tereza Benešová ... ... ... Gjorkové Autor: Benešová, Tereza Nakladatel: Krigl EAN: 9788086912592 ISBN: 978- 80-86912-59-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 364 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Tereza Benešová - Gjorkové, Tajemství minulosti (Polgara, blog Svět snů) Gjorkové: Tajemství minulosti - Co takhle žít pod vodou? (Veryuu) KvMM:Gjorkové - Tajemství minulosti (Zdenina) Recenze (laurdes.cz) Gjorkové | Dobrodružství pro malé i velké (Nel-ly, nel-ly.blog.cz) Pod hladinou oceánu leží s ... PDF web2.mlp.cz ... .cz) Gjorkové | Dobrodružství pro malé i velké (Nel-ly, nel-ly.blog.cz) Pod hladinou oceánu leží svět, o jehož existenci nemá lidstvo dodnes, ani ponětí. Dvanáctiletá Nefas o něm už pár let ví, ale teprve dnes nastal čas zařadit se mezi své. Mezi Gjorky. Nefas nechce nic víc, než najít konečně domov, pár přátel a zjistit proč vlastně musela vyrůstat stranou. V novém světě ji ale otevřená náruč rozhodně nečeká a její touha po ... Title: Gjorkové: Tajemství minulosti - Tereza Benešová epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 2:03:41 PM Objednávejte knihu Gjorkové - Tajemství minulosti v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků GJORKOVÉ, TAJEMSTVÍ MINULOSTI, TEREZA BENEŠOVÁ, (6925997601) Vystavit v této kategorii. ... Tajemství Nágů Amish Tripathi 2019 Knihy Omega . Kup teď 200 Kč s dopravou 270 Kč . local_offer . Tajemství zpívajícího města Christoph Marzi 2008 . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . Gjorkové - Tajemství minulosti autor: Tereza Benešová / žánr: fantasy Zábavná, napínavá a úžasně čtivá kniha pro všechny, kteří se rádi nechají unést na vlnách fantazie… Tereza Benešová Pod hladinou oceánu leží svět, o jehož existenci nemá lidstvo dodnes, ani ponětí. Dvanáctiletá Nefas o něm už pár let ví, ale teprve Hledáte BENEŠOVÁ TEREZA Gjorkové - Tajemství minulosti? HLEDEJCENY.cz nabízí BENEŠOVÁ TEREZA Gjorkové - Tajemství minulosti od 150 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR. Gjorkové ? Tajemství minulosti. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 273,00 Cena bez DPH 248,18 Kč ... Gjorkové - Tajemství minulosti. Gjorkové - Tajemství minulosti. Autor: Tereza Benešová ... Gjorkové - Tereza Benešová . Pod hladinou oceánu leží svět, o jehož existenci nemá lidstvo dodnes, ani ponětí. Dvanáctiletá Nefas o něm už pár let ví, ale teprve dnes nastal čas zařadit se mezi své. Mezi Gjorky. Nefas nechce nic víc, než najít konečně domov, pár přátel a zjistit proč vlastně musela vyrůstat stranou. Dvanáctiletá Nefas sice vyrůstá mezi upíry, ale cítí zcela zřetelně, že není z tohoto druhu. Spíše jí to táhne k vodnímu živlu, který v ní vyvolává zvláštní vibrace a při ponoření do vody se jí dokonce objeví žábry. Srdečně vás zveme na literární akci, která se bude konat 8. 6....

INFORMACE

AUTOR
Tereza Benešová
DIMENZE
10,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Gjorkové: Tajemství minulosti.pdf

POPIS

Pod hladinou oceánu leží svět, o jehož existenci nemá lidstvo dodnes, ani ponětí. Dvanáctiletá Nefas o něm už pár let ví, ale teprve dnes nastal čas zařadit se mezi své. Mezi Gjorky. Nefas nechce nic víc, než najít konečně domov, pár přátel a zjistit proč vlastně musela vyrůstat stranou. V novém světě ji ale otevřená náruč rozhodně nečeká a její touha po kamarádech, se v mžiku smrskne na snahu proplout, a být neviditelná. Brzy sice zjišťuje, že pomoc může přijit z míst, odkud by ji nikdy nečekala, ale také, že kdo se ptá, mohl by dostat odpověď o kterou vlastně vůbec nestojí. Vstupte spolu s Nefas do místa, kde je všechno stejně nebezpečné, jako krásné a fascinující. Kde mají všichni svá malá tajemství a odraz minulosti je příliš silný na to, aby se dal jen tak překonat.

Chcete si přečíst knihu?Gjorkové: Tajemství minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Benešová. Číst Gjorkové: Tajemství minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY