EQ Emoční inteligence v každodenním životě

EQ Emoční inteligence v každodenním životě - Justin Barisová | Dcparkrx.org

...ího chování či při řízení vztahů s druhými s cílem dosáhnout ... EQ Emoční inteligence v každodenním životě ... ... Kniha EQ Emoční inteligence v každodenním životě ve mně jako v ženě, která celý život pracovala v oborech ovládaných muži, konkrétně v technických odvětvích, kde jsou ženy stále ještě pokládány za ,příliš emocionální´, posiluje přesvědčení, že klíčem k úspěchu není úplné vyřazení emocí. V době agresivních sociálních médií a neustálého rozptylování ... EQ Emoční inteligence v každodenním životě - Justin ... ... . V době agresivních sociálních médií a neustálého rozptylování pozornosti je navíc vysoký kvocient emoční inteligence či EQ důležitější než kdy dřív. Justin Bariso na základě výzkumu, známých příkladů a osobních příběhů představuje aktuální koncept emoční inteligence v podmínkách reálného života. V době agresivních sociálních médií a neustálého rozptylování pozornosti je navíc vysoký kvocient emoční inteligence či EQ důležitější než kdy dřív. Justin Bariso na základě výzkumu, známých příkladů... EQ Emoční inteligence v každodenním životě Autor: Barisová, Justin Nakladatel: Metafora EAN: 9788076250529 ISBN: 978-80-7625-052-9 Originál: EQ Applied Překlad: Orlová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,2 cm Rok vydání: V tomto videu se dozvíte co je EQ, čili emoční inteligence a jaký vliv má na úspěch v životě. Díky knize EQ Emoční inteligence v každodenním životě: - se naučíte ovládat emoční reakce, - se dozvíte, j...

INFORMACE

AUTOR
Justin Barisová
DIMENZE
5,12 MB
NÁZEV SOUBORU
EQ Emoční inteligence v každodenním životě.pdf

POPIS

Chcete porozumět svým emocím? Nechcete se nechat smýkat svými pocity? Tato kniha vám pomůže uvědomit si a rozvinout svou emoční inteligenci! V době agresivních sociálních médií a neustálého rozptylování pozornosti je navíc vysoký kvocient emoční inteligence či EQ důležitější než kdy dřív. Justin Bariso na základě výzkumu, známých příkladů a osobních příběhů představuje aktuální koncept emoční inteligence v podmínkách reálného života. Díky knize EQ Emoční inteligence v každodenním životě: - se naučíte ovládat emoční reakce, - se dozvíte, jak se zbavit špatných návyků i jak se vyhýbat „emočním únosům“, - poznáte, jak silný vliv má emoční inteligence v běžném životě, - se seznámíte s jedním z nejznámějších firemních příběhů všech dob – odchodem Stevea Jobse ze společnosti Apple i jeho návratem – z úplně jiného úhlu… a zásadně se z něho poučíte, - zjistíte, že emoční inteligenci lze využívat ke zlu, a naučíte se tomu bránit. To všechno je EQ Emoční inteligence v každodenním životě, která vám pomůže najít správnou rovnováhu mezi emocemi a rozumem.

Chcete si přečíst knihu?EQ Emoční inteligence v každodenním životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Justin Barisová. Číst EQ Emoční inteligence v každodenním životě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY