Sestřičky ve víru osudu

Sestřičky ve víru osudu - Donna Douglasová | Dcparkrx.org

...ále miluje Nicka, který je však manželem ... Sestřičky ve víru osudu | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Sestřičky ve víru osudu Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj ... Kniha Sestřičky ve víru osudu iba za 13,07 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ... Sestřičky ve víru osudu - Douglas, Donna - Megaknihy.cz ... .r.o. Sestřičky ve víru osudu Sestřičky na příjmu. série Nemocnice Nightingale | 1. kategorie Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy. Nakladatel Ikar datum vydání 3.5.2017 isbn 978-80-249-3337-5 ... Titul Sestřičky ve víru osudu od Douglasová Donna, 9788024938622 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Ikar Douglasová Donna: Sestřičky ve víru osudu . Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Více informací Název: Sestřičky ve víru osudu Autor: Donna Douglasová Vydání: 1. Rok vydání: 2019 Nakladatel: Ikar Počet stran: 392 Vazba: tvrdá s obálkou Stav: pěkný viz.foto Douglasová Donna: Sestřičky ve víru osudu. Autor: Douglasová Donna. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Podobné fráze: douglasova donna sestricky ve viru osudu, sestricky ve viru osudu donna douglasova, nadech penelope douglasova e kniha e kniha, nadech penelope douglasova e kniha ... Ikar Sestřičky (978-80-249-3337-5) Sestřičky ve víru osudu - Douglasová Donna - Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen prá...

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky ve víru osudu.pdf

POPIS

Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj milostný život, tak o svou budoucí kariéru. Dora stále miluje Nicka, který je však manželem její nejlepší kamarádky Ruby. Ta ale v sobě skrývá temné tajemství, jež jí může zničit i manželství. Millie má starosti o svého snoubence, který byl poslán do Španělska, kde právě zuří občanská válka. To vše se odehrává na pozadí blížící se světové války, jejíž hlas začíná být slyšet i v Londýně.

Chcete si přečíst knihu?Sestřičky ve víru osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky ve víru osudu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY