Černí bojovníci: Klub Tygrů

Černí bojovníci: Klub Tygrů - Thomas C. Brezina | Dcparkrx.org

...nými událostmi, které se v okolí odehrávají? ... Klub Tygrů - Ukradený vynález | Albatrosmedia.cz ... ... Klub Tygrů 24. - Černí bojovníci 99 K ... Název: Klub Tygrů 13 - Černí bojovníci. Autor: Thomas Brezina. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253-1375-6. EAN: 9788025313756. Objednací kód: NA193807 Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním cent ... Kniha: Klub Tygrů - Thomas CBrezina | Knihy.ABZ.cz ... . Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Patrik dokonce zajatcem! Policie je bezradná a tápe. Nemůže se v pátrání pohnout z místa. Klub Tygrů se ale nevzdává. klub tygrů díl Černí bojovníci v TOP STAVU! + detektivní lupa Cena 100Kč. 100 Kč ... Titul Klub Tygrů - Černí bojovníci od Thomas CBrezina, 9788025313756 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Klub Tygrů - Černí bojovníci - Thomas C. Brezina. Hodnocení produktu: 0%. Fragment, dětské, 2012, Thomas C. Brezina, 128, česk ... Klub Tygrů - Přízrak černého obra kniha od autora Thomas Brezina. Biggi, Luk a Patrik zavítají tentokrát do exotické Dubaje. Na výletu do pouště zastihne Biggi písečná bouře a... Klub Tygrů si užil vyhlídkový let nad mořem, na zpáteční cestě ale musí malé letadlo s Biggi, Lukem a Patrikem na palubě nouzově přistát v oblasti tajemných čarodějnických bažin a močálů. ... Černí bojovníci (Případ pro Tebe a Klub Tygrů) Thomas C. Brezina • Nakladatelství Fragment, 2012 ... Fragment Klub Tygrů - Černí bojovníci - Thomas C. Brezina . Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Patrik dokonce zajatcem! 24. kniha v sérii Případ pro Tebe a Klub Tygrů / Tygří partu. O čem je kniha Černí bojovníci? Kniha v originále vyšla jako 24. díl. Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Srovnání cen Klub Tygrů Hrozivé pařáty - Brezina Thomas. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 170 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Klub Tygrů 13 - Černí bojovníci - CBrezina Thomas - Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Brezina - Případ pro tebe a Klub Tygrů - Černí bojovníci (2012) Fragment Praha 2012, 127 stran, chybí lupa, stav velmi dobrý. (X1119) Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Patrik dokonce zajatcem! Policie je bezradná a tápe. Nemůže se v pátrání pohnout z místa. Klub Tygrů se ale nevzdává. Podaří se jim nalézt důkazy a ......

INFORMACE

AUTOR
Thomas C. Brezina
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Černí bojovníci: Klub Tygrů.pdf

POPIS

Noční útoky maskovaných černých bojovníků šíří po městě strach a paniku. Noc nindžů se stává zlým snem i pro Klub Tygrů. Zatímco Luk zůstane zavřený v nákupním centru, stává se Biggi svědkem únosu a Patrik dokonce zajatcem! Policie je bezradná a tápe. Nemůže se v pátrání pohnout z místa. Klub Tygrů se ale nevzdává. Podaří se jim nalézt důkazy a vnést do případů tajemných nindžů jasno? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!

Chcete si přečíst knihu?Černí bojovníci: Klub Tygrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Číst Černí bojovníci: Klub Tygrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY