Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání

Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání - Gene Simmons | Dcparkrx.org

...šný podnikatel nebo manažer a jinou třeba bezdomovec nebo matka živící z malého platu tři děti ... Knihy > Odborná a náučná > Motivačná literatúra > Úspech ... ... . Martin v poučném interview, za které mu touto cestou ještě jednou děkujeme, kromě své sázkařské strategie a dalších zajímavostí popisuje i proces, jak se naučit přemýšlet racionálně, proaktivně a stal se efektivním a tedy úspěšným: "Myslím, že mi spousta čtenářů dá pak za pravdu, že to tak fakt je.A to nejen v sázení či podnikání, ale životě obecně ... Mohl jsem si ušetřit pár slepých ul ... Knihy > Odborná a náučná > Motivačná literatúra > Úspech ... ... .A to nejen v sázení či podnikání, ale životě obecně ... Mohl jsem si ušetřit pár slepých uliček. Hlavně se podepisuji pod to, že v podnikání nemůže dobře uspět člověk, který to dělá pouze kvůli penězům. Autorka správně zdůrazňuje, že podnikání musí mít i nějaký hlubší smysl. Jaroslav Lhota, zakladatel a jednatel cestovní kanceláře ADVENTURA, s. r. o., www ... Na to mám jedinou odpověď: „To se prostě v průběhu vaší cesty naučíte!" Já sama jsem před tím, než jsem začala na internetu prodávat, také nikdy nefotila. A dnes je navíc tolik různých článků, kurzů a tutoriálů, kde se dá mnohé naučit! To před pár lety ještě nebylo. Nemusíte být hned experti. Ekochov, s.r.o. má dále podstatný vliv na životní prostředí a okolní krajinu: „Naše společnost má celkově velmi pozitivní vliv na životní prostředí. Např. jsme snížili míru zornění půdy oproti firmě, která podnikala na pozemcích před námi. V současnosti tedy máme 20 % zorněné půdy a 80 % zatravněné. Co prožíváte, když když před sebou vidíte člověka, kterému se v životě něco velkého podařilo? Je třeba úspěšný v tom, co dělá. Je dost možné, že si řeknete: no jooo, ten měl štěstí. To mně se nestane. To já nedokážu. Já nejsem taková. Někde ve skrytu duše Vás ten člověk něčím irituje. Něčím vás dráždí....

INFORMACE

AUTOR
Gene Simmons
DIMENZE
3,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání.pdf

POPIS

Spoluzakladatel KISS GENE SIMMONS je všestranný podnikatel a jedna z nejvíce uznávaných světových osobností.V Já s.r.o. Simmons přináší nezbytné rady pro dosažení úspěchu. Mluví o tom jak vytvořit solidní obchodní plán, přináší mnoho „rad“ a tipů dostupných v naší digitální době, mluví o sebevzdělávání a o tom, že jste to vy, kdo vybuduje svůj podnik. Inspirováno klasickým spisem Umění války, přináší Já s.r.o. třináct principů úspěchu, které jsou vytvořeny na základě Simmonsových úspěchů a selhání. Od nalezení potřebné sebedůvěry k vykročení a obklopení se těmi správnými lidmi, přes uvědomění si, kdy přestat a kdy zdvojnásobit úsilí, vám tyto zásady mohou pomoci dosáhnout svobody a naplnit vaše sny.KISS se nestali jednou z nejúspěšnějších kapel v historii náhodou. Dávno předtím, než vstoupil na pódium, měl už Gene Simmons jasný obchodní plán. Za posledních 40 let prodali KISS celosvětově více než milion CD, DVD a přes 5 000 druhů reklamních předmětů, komiksy počínaje, přes akční figurky a videohry, a rakvemi konče. Kapela má hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a v roce 2014 byla uvedena do rokenrolové síně slávy. Aby toho nebylo málo, ke značce KISS přidal Simmons ještě dvě úspěšné televizní reality show, profesionální sportovní tým, řetězec restaurací a nahrávací společnost. Držitel ceny Forbes za životní zásluhy vybudoval všechno sám, bez osobního asistenta a s málem pomocníků.

Chcete si přečíst knihu?Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gene Simmons. Číst Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY