Tajemství pyramid: Dobrodružná bludiště

Tajemství pyramid: Dobrodružná bludiště - - | Dcparkrx.org

...vůbec... Dobrodružná bludiště - Pirátský poklad ... DOBRODRUŽNÁ BLUDIŠTĚ - TAJEMSTVÍ PYRAMID - Želví doupě ... ... . Dobrodružná bludiště - Tajemství pyramid. 235×287 mm/brož./32 str./99 Kč EAN 9788025313947/věk 7+ Film: Tajemství pyramid (Hollywood) (DVD). Nakupujte filmy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pyramidy v Egyptě jsou nejznámější a nejstarší z pyramidových staveb, patří k největším stavbám v historii. Cheopsova pyramida je řazena mezi sedm divů světa a byla nejvyšší stavbou světa až do dokončení Lincolnské katedrály v roce 1311, jejíž věž pyramidu převyšovala. Věž však roku 1549 shořela po zásahu bleskem a ... Kniha: Dobrodružná bludiště - Tajemství pyramid | Knihy.ABZ.cz ... . Věž však roku 1549 shořela po zásahu bleskem a nebyla nikdy obnovena v původní výšce. Dobrodružná bludiště - Pirátský poklad Graham White. Dobrodružná bludiště - Tajemství pyramid. Dobrodružná plavba Irene von Velden. Dobrodružná výprava za poznáním: Dinosauři. Dobrodružná výprava za poznáním: Divoká zvířata. Kniha: Tajemství pyramid (Magdalena Zachardová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pyramid: Dobrodružná bludiště.pdf

POPIS

Projdi bludištěm a zažij spoustu dobrodružství! Dej ale pozor. Najít tu pravou cestu nebude vůbec jednoduché. Vstup do starověkého Egypta, do vesnice, nad níž se tyčí Velká pyramida. Tvůj přítel potřebuje pomoc. Jeho otec uvíznul uvnitř pyramidy a zachránit ho můžete jedině společně. Nedorazíte-li včas, zůstane v pyramidě uvězněn navěky. Budete muset najít cestu tajnými tunely a komorami skrytými uvnitř pyramidy, které tvoří spletitý systém bludišť. Cestou budeš muset rozluštit záhadné hieroglyfy, najdeš zlatý poklad a dozvíš se spoustu informací o tom, jak v Egyptě žili faraonové a jak byly postaveny jejich velkolepé pyramidy. Podaří-li se ti z hrobky uniknout, budeš na nejlepší cestě uhodnout závěrečnou hádanku a vyluštit poslední kód, který ti umožní misi dokončit a úspěšně uzavřít dobrodružství v bludišti.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství pyramid: Dobrodružná bludiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tajemství pyramid: Dobrodružná bludiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY